Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina skolēnus piedalīties radošo darbu konkursā “Eņģeļu stāsti”

Atslēgvārdi: DNMM ziņas

13.11.2021.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina piedalīties pirmsskolas, sākumskolu un pamatskolu skolēnus radošo darbu konkursā “Eņģeļu stāsti”.  

Straujiem soļiem tuvojas gada skaistākie svētki – Ziemassvētki, kad mājās iesoļo meža karaliene egle, piparkūku smarža ieķeras degunā, un katrs lēnām uzsāk dāvanu sarūpēšanu saviem mīļajiem. Mēs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs, ticam, ka šajā laikā mums blakus ir arī savs eņģelis, kurš mūs sargā, maigi aizrāda par sastrādātajiem nedarbiem vai aukstā rītā neuzvilktu cepuri. Tāds eņģelis ir katram no mums, tāpēc aicinām to uzzīmēt uz papīra, audekla vai izveidot no kāda materiāla, nofotografēt un atsūtīt uz e-pastu sintija.lukjanska@daugavpils.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un vecumu, līdz 5.decembrim, kuri tiks publicēti Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja Facebook lapā, kur galerijas apmeklētāji varēs balsot par labāko zīmējumu.

Iesūtītie darbi tiks rādīti digitālā formātā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja piedāvātajā izstādē “Zem eņģeļa spārna”, kura būs skatāma no 7.decembra, bet radošāko darbu autori, kuri būs saņēmuši vislielāko balsojumu skaitu iegūs pārsteiguma balvas.

Esiet radoši un uz tikšanos Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā!

Sintija Lukjanska
Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja
komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste
sintija.lukjanska@daugavpils.lv
tālr.: 20203713, +371 65424155
www.dnmm.lv