Arhīvs

 • Jauno būvnieku skoliņa

  18.01.2019.

  Sākot ar 2019. gada februāri Daugavpils Būvniecības tehnikums piedāvā Daugavpils un Daugavpils novada pirmsskolas izglītības iestādēm īpašu izbraukuma nodarbību ciklu “Jauno būvnieku skoliņa”, kas ir domāta 5-7 gadu vecuma grupas bērniem.Projekta “Jauno būvnieku skoliņa” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar būvniecības jomu un būvniecības specialitātēm, lai rosinātu viņu interesi par būvniecības nozari.

 • Izglītības iestādēs izsludināta gripas karantīna

  17.01.2019.

  Atbilstoši Daugavpils pilsētas domes 2019.gada 15.janvāra rīkojumam Nr.8, izglītības, ārstnieciskajās un sociālās aprūpes iestādēs tiek izsludināta gripas karantīna, kuras laikā tiek ierobežota sabiedrisko pasākumu rīkošana un tiek veikti gripas profilakses pasākumi.

 • Skolotāji mācās

  17.01.2019.

  Eiropas Sociālā fonda projekta „Kompetenču pieeja mācību saturā” (līgums Nr. 8.3.1.1/16/1/002) 5.1.apakšdarbības „Pedagogu profesionālās kompetencespilnveides programmu izstrāde pedagogiem, kuri strādā lingvistiski neviendabīgā vidē” ietvaros tiek īstenota programma latviešu valodas pilnveidei profesionālajām vajadzībām skolu pedagogiem. Šīs programmas mērķis ir nodrošināt latviešu valodas apguvi C līmenī profesionālo pienākumu veikšanai. Programmas mērķgrupa ir mazākumtautību pedagogi, kuri strādā izglītības iestādēs, kas īsteno pamatskolas mazākumtautību izglītības programmu, kā arī vispārējās vidējās izglītības programmu.

 • Ģimenes dienas pasākums muzejā

  17.01.2019.

  Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā 27.janvārī Ģimenes dienas ietvaros notiks šī gada pirmā radošā darbnīca “Iepazīsti tekstilmākslu”.

 • Fotoizstāde „Par Latgali”

  16.01.2019.

  Šajā izstādē būs skatāmi lielformāta darbi par Latgali, kuri tapuši Latvijas simtgades pasākumu laikā kā izstāde ”Latgales vēstījums Latvijai” un pirmo reizi tika izstādīti Rīgas Doma baznīcā. Daugavpils tautas fotostudija „Ezerzeme – F” kopā ar Latgales fotogrāfu biedrību apkopoja fotomateriālu un izdeva fotogrāmatu „Latgales ainava”, kurā atspoguļota Latgales novadu ainava dažādos gadalaikos. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties šo grāmatu.

 • Skolas atkal gaidīs savus absolventus!

  16.01.2019.

  Februāris tradicionāli tiek uzskatīts par puteņu mēnesi, bet ir vēl viena, gadiem nostiprinājusies, tradīcija – skolu bijušo absolventu tikšanās vakari. Šie vakari parasti notiek februāra pirmajā sestdienā, šogad tas ir 2.februāris. Tieši šajā dienā atkal skolas aicinās savus bijušos skolēnus vērt skolas durvis un kavēties atmiņās par laiku, kas bijis dažādiem notikumiem piepildīts. Un nav būtiski, vai pēc izlaiduma pagājis viens gads, pieci, desmit vai pat piecdesmit... – tikšanās iepriecina gan skolotājus, gan bijušos skolēnus.

 • Skolu ziņas: Projekts „Manas fotogrāfijas Eiropas kanvā”

  16.01.2019.

  Ar 2018. gada 1.septembri Daugavpils 11. pamatskola uzsāka aktīvu darbu Eiropas Savienības Erasmus+ programmas (KA2) projektā „Manas fotogrāfijas Eiropas kanvā” („Snapshots of myself on the European Canvas”). Projekta koordinators ir Rumānija, partnervalstis ir Latvija, Turcija, Polija un Bulgārija.

 • Jauna DJ skola Daugavpilī!

  16.01.2019.

  Sveiki, visiem! Mēs priecājamies jums paziņot, ka notiek jaunu dalībnieku uzņemšana dīdžeju kursiem! Sapņo kļūt par dīdžeju?

  "D-ProDJ'sSchool” - jūs darbosies tikai ar jūsu iemīļotākajiem mūzikas stiliem. Jūs darbosieties savā īpašajā, individuālajā, radošajā ceļā kopā ar savu personīgo skolotāju.

  „D-ProDJ'sSchool” – vienīgā elektroniskās mūzikas un dīdžeinga skola Daugavpilī, kur jūs mācīsieties viens pats ar skolotāju – augstākā līmeņa dīdžeju.