Arhīvs

 • 22.septembris - Baltu vienības diena

  20.09.2018.

  Baltu vienības dienu atzīmē, pieminot 1236. gada 22.septembra vēsturiskos notikumus, baltu tautām – lietuviešiem un zemgaļiem Saules kaujā sakaujot Zobenbrāļu ordeni.

 • Romāna "Skolotāji" autors Andris Akmentiņš Daugavpilī.

  20.09.2018.

  28. septembrī Daugavpilī viesosies latviešu rakstnieks, dzejnieks un dziesminieks Andris Akmentiņš, lai iepazīstinātu ar savu jaunāko romānu “Skolotāji”, kurš šovasar iznāca apgāda “Dienas Grāmata” vēstures romānu sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts”. Pasākums aizsāk literāru tikšanos ciklu ar populāriem latviešu autoriem, kuru šoruden rīko Latgales Centrālā bibliotēka VKKF finansēta projekta “Dialogs. Rakstnieki Daugavpilī” 4. kārtas ietvaros.

 • Skolu ziņas: Neliela meža ekspedīcija ar globālu raksturu.

  20.09.2018.

  18. septembrī Daugavpils 10.vidusskolas 6.a klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju un vecāku pārstāvi piedalījās A/S Latvijas valsts meži rīkotajā projektā “Meža ekspedīcija”. Skolēni tika iepazīstināti ar dabas resursu saglabāšanas programmu, meža nozīmi un kopšanu Latvijā.

 • Skolotājs - digitalizācijas gūsteknis vai ieguvējs?

  19.09.2018.Lai gan digitālās komunikācijas rīki atvieglo un efektivizē skolotāju darbu, Samsung skola nākotnei skolotāju aptauja* atklāj, ka pedagogi Latvijā ikdienā saskaras arī ar vairākiem izaicinājumiem. Puse (49%)aptaujāto skolotāju atzīst, ka skolēni bieži digitālajos kanālos raksta pēc darba laika beigām, piektdaļa – ka velta saziņai pārāk daudz sava brīvā laika, savukārt katrs desmitais – ka saziņa ar skolēniem digitālajos kanālos rada emocionālo spriedzi.

 • Konkurss "Jaunais skolotājs 2018"

  18.09.2018.

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde organizē konkursu „Jaunais skolotājs 2018”, kurā aicina piedalīties izcilus jaunos skolotājus, kuru darba stāžs skolā vai pirmsskolas izglītības iestādē nepārsniedz piecus gadus.

 • Daugavpils 1.speciālās pamatskolas audzēkņu uzvara!

  18.09.2018.

  Šā gada 13.septembrī Rīgas Olimpiskajā centrā “Elektrum” notika starptautisks turnīrs futbolā “Cerība”, kurš bija veltīts Pasaules Speciālās Olimpiādes (SOI) 50 gadu jubilejai. Turnīrā piedalījās 16 komandas no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Pēc priekšsacīkstēm tika izveidotas divīzijas, kurās komandas cīnījās par medaļām. Pilsētas godu turnīrā aizstāvēja Daugavpils 1.speciālās pamatskolas audzēkņi