Arhīvs

 • Skolu ziņas: 70 gadi – tas ir tikai sākums

  25.09.2019.

  Lai svētki izdotos, tiem jāsāk gatavoties jau laikus. Daugavpils 3.vidusskolas 70.jubilejas sagatavošanā jau kopš 2018.gada decembra iesaistījās viss skolas kolektīvs. Tika domāts par visdažādākajām niansēm, kas radītu svētku sajūtu gan tiem, kas tieši saistīti ar skolu, gan arī plašākai sabiedrībai.

 • Bibliotēka aicina dalībniekus lasītveicināšanas programmā “Grāmatu starts”

  24.09.2019.

  12.oktobrī Daugavpils bibliotēkās sāksies rudens nodarbību cikls lasītveicināšanas programmā „Grāmatu starts”. Ģimenes ar trīsgadīgiem bērniem tiek aicinātas pieteikt savu dalību programmā, no 1. līdz 10.oktobrim apmeklējot vai sazinoties ar jebkuru Latgales Centrālās bibliotēkas filiāli. Dalībniekus gaida trīs aizraujošas un saistošas nodarbības, kuru gaitā bērni un viņu vecāki tiks iepazīstināti ar bibliotēku un tās piedāvājumu ģimenēm, sekmējot interesi par grāmatām, liekot pamatus bērnu lasītprasmes attīstībai, kā arī stiprinot lasīšanas tradīciju ģimenē.

 • Izcilāko Latgales skolotāju vidū arī 7 Daugavpils pedagogi

  24.09.2019.

  Jau piekto gadu septembra nogalē tiek godināti Latgales izcilākie pedagogi, pasniedzot Nikodema Rancāna vārdā nosaukto balvu. Šī diena ir kļuvusi par Latgales skolotāju dienu, sagaidot pedagogu profesionālos svētkus, Starptautisko skolotāju dienu. Šogad konkursa noslēguma pasākums notika Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā 22.septembrī.

 • VAS “Latvijas dzelzceļš” ir aizsācis iniciatīvu “Septembris – dzelzceļa drošības mēnesis”

  24.09.2019.

  Jaunā mācību gada sākumā VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir aizsācis iniciatīvu “Septembris – dzelzceļa drošības mēnesis”, kuras laikā visa mēneša garumā notiek dažādi ar drošību dzelzceļa tuvumā saistīti pasākumi. Iniciatīvas ietvaros LDz aicina 1.-12. klašu skolēnus piedalīties Vislatvijas skolēnu konkursā “Dziesmu iemācies – no vilciena izglābies!”.

 • Pirmsskolu ziņas: Bērni ir sajūsmā par eksperimentiem dabā

  24.09.2019.

  Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde turpina realizēt Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projektu „Inovatīvā mācību satura izstrādāšana pirmsskolas izglītības iestādes brīvdabas teritorijā” (”Developing Innovative learning contexts in preschools’ outdoor spaces”), kura mērķis – paaugstināt pirmsskolas izglītības kvalitāti, attīstot un uzlabojot zināšanas par brīvdabas teritorijas dizainu un vides stimulēšanas plānošanu. 2019.gada sākumā tika izstrādāti projekta logotips un mājas lapa. Informāciju latviešu valodā par projekta būtību var atrast projekta mājas lapā https://dehors-project.eu/lv/.

 • Labdarības diskotēka jauniešiem „Atpakaļ uz skolu”

  23.09.2019.

  27.septembrī plkst.17.00 nakts klubā ONE MORE CLUB (Viestura iela 53) notiks diskotēka jauniešiem „Atpakaļ uz skolu”. Tā norisināsies kā labdarības akcija, kuras mērķis ir savākt kancelejas preces bērniem, kuri dzīvo bez vecākiem, lai nodrošinātu pilnvērtīgu mācību procesu bērniem un jauniešiem. Visas savāktās preces tiks nodotas Latvijas Sarkanajam Krustam.

 • „JAUNĪBAS” ĢIMEŅU VESELĪBAS DIENA

  23.09.2019.

  Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai veicinātu nodarbošanos ar sportu un fiziskām aktivitātēm visā Eiropā. Koordinators Latvijā ir Latvijas Sporta federāciju padome.