Arhīvs

 • Reģionālā vācu valodas olimpiāde 8.klases skolēniem

  15.04.2019.

  10.aprīlī Daugavpils pilsētas vācu valodas skolotāju metodiskā apvienība organizēja Reģionālo vācu valodas olimpiādi 8.klašu skolēniem. Olimpiāde katru gadu notiek citā pilsētā, novadiem un pilsētām savstarpēji vienojoties par tās norises vietu un laiku. Šogad pasākums notika mūsu pilsētā, Daugavpils Vienības pamatskolas telpās.

 • Baltijas valstu vācu valodas olimpiāde

  15.04.2019.

  No 11.līdz 13.aprīlim Igaunijas pilsētā Pērnavā notika 9.Baltijas valstu vācu valodas olimpiāde, kurā piedalījās arī 4 skolnieces no Latvijas. No mūsu pilsētas uz olimpiādi bija uzaicināta Daugavpils Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniece Laima Unzule. Pirms tam Laima bija ļoti labi startējusi valsts vācu valodas olimpiādē 10.-12.klašu skolēniem, iegūstot 2.vietu.

 • Bērnus un jauniešus iepazīstinās ar vācu literatūru

  12.04.2019.

  16.aprīlī plkst.14.00 Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58) tiks atklāta izstāde “Vācu literatūra bērniem un jauniešiem”. Tā tiek organizēta sadarbībā ar Daugavpils Universitātes Humanitārās fakultātes Svešvalodu katedras Reģionālo vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centru un Gētes institūtu Rīgā.

 • Pirmsskolu ziņas: Daugavpils pilsētas 15.speciālās pirmsskolas mazie dziedātāji

  12.04.2019.

  10.aprīlī Daugavpils pilsētas 15.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes sagatavošanas grupas “Ziediņš” meiteņu ansamblis ar skanīgu dziesmu “Bišu drava” uzstājās BJC “Jaunība” rīkotajā 20.mazo izpildītāju konkursā-festivālā “Pīks un Pīka – 2019”. Tā nebija pirmā reize, kad 15.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde piedalījās mazo dziedātāju konkursā, bet tieši meiteņu ansamblim tā bija pirmā pieredze.

 • ASV vēstniecība aicina pieteikties vidusskolnieces STEAM nometnei Tallinā ar “Google”un “Intel” ekspertiem

  12.04.2019.

  ASV vēstniecība Latvijā sadarbībā ar ANO fonda kampaņu “Girl Up” un ASV vēstniecībām Igaunijā, Polijā un Gruzijā sponsorē tehnoloģiju, inženierzinātņu, mākslas un dizaina, kā arī matemātikas (STEAM) nometni sievietēm zinātnē (WiSci) Tallinā, Igaunijā, no 2019.gada 14. līdz 27.jūlijam. Meitenes vecumā no 15 līdz 18 gadiem ir aicinātas pieteikties nometnei līdz 21.aprīlim.

 • Konkurss “Cilvēka izaugsmei Latvijā”

  12.04.2019.

  Ir cilvēki un organizācijas, kuru pasaules uztveres un darba pamatā ir vairot labo, attīstīt ko jaunu, veicināt cilvēku un Latvijas izaugsmi. Ikviens tiek aicināts pieteikt personas un organizācijas izsludinātajā balvu konkursā “Cilvēka izaugsmei Latvijā”.

 • Pirmsskolu ziņas: “Ābelītes” vizīte uz Grieķiju Erasmus+ projektā

  11.04.2019.

  Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” no 2018.gada veiksmīgi īsteno Eiropas Savienības Erasmus+ KA2 starptautisko skolu partnerības projektu "Mācību procesa pētīšana dabas programmu ietvaros"/ "Exploring the curriculum through nature programs". Projekta mērķis ir paaugstināt savu kapacitāti un darboties starptautiskajā līmenī, apmainīties idejām, kā arī salīdzināt prakses un metodes dabas programmu ietvaros.