Arhīvs

 • Cienījamie daugavpilieši!

  06.11.2013.

  Daugavpils 3.vidusskolas skolēnu vecāku biedrība „Atbalsts nākotnei” organizē Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltītu pasākumu – akciju „Apsveikums Latvijai”.

 • Rādām, ko protam un varam!

  05.11.2013.

  5.novembrī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādē viesojās Mūžizglītības programmas CEDEFOP mācību brauciena „Regional Education Features and Peculiarities: Multiculturalism, Traditions, Innovations” dalībnieki, kopumā no 6 dažādām valstīm

 • Kā izkrāsot savu dzīvi…

  05.11.2013.

  Radošais darbs – tā ir dāvana pasaulei un ikvienam, kas tajā mīt. Neliedziet mums savu ieguldījumu. Dalieties ar to, kas jums ir dots! (S.Presfīlds)

  Oktobris šogad mūsu pilsētā kļuva par skolotāju mēnesi – Starptautiskajai skolotāju dienai veltīto pasākumu ciklā „No skolotāja – skolotājam” notika pedagogu hobiju darbu izstāde, svinīgais pasākums, visdažādākās meistarklases.

 • „Burkānu jampadracis” Sprīdīša mājās!

  05.11.2013.

  Š.g. 7.novembrī plkst. 9.30 Daugavpils pilsētas 30.pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” (Tukuma ielā 47a) pirmsskolēni, darbinieki un vecāki aicina ikvienu interesentu piedalīties „Burkānu jampadracī”.

 • Efektīva IT risinājumu izmantošana mācību procesā

  05.11.2013.

  2013.gada 29.oktobrī norisinājās SIA LatInSoft sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldi rīkotais pasākums izglītības iestāžu darbiniekiem „Efektīva IT risinājumu izmantošana mācību procesā”. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 70 izglītības sfērā strādājošo speciālistu - skolotāji, metodiķi, IT speciālisti, direktori - no apmēram 27 Daugavpils un citām Latgales reģiona izglītības iestādēm.

 • Skolēni un politiķi diskutē par risinājumiem skolu ēdināšanas sistēmā

  05.11.2013.

  4.novembrī, atklājot Globālās Rīcības dienas nedēļu Saeimā, jaunieši sadarbībā ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un vecāku organizācijām pasākumā „Burkāns politiķiem” motivēja dažādu partiju pārstāvjus veidot valstisku nostāju jautājumā par ekoloģisko un vietējo produktu pieejamību skolu ēdienkartēs.

 • Apmācības „Pašpārvalde tuvplānā” Daugavpilī

  05.11.2013.

  Š.g. 29.-31.oktobrī Daugavpilī notika neformālās izglītības apmācības Latgales reģiona skolēnu pašpārvaldes pārstāvjiem un to konsultantiem „Pašpārvalde tuvplānā”. Apmācībās piedalījās 24 dalībnieki - komandas, kuras pārstāvēja divi jaunieši un skolotājs. Daugavpils pilsētu pārstāvēja no 9. un 13.vidusskolas, Celtnieku profesionālās vidusskolas un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” audzēkņi un skolotāji.

 • Mēs visi no bērnības esam

  04.11.2013.

  Bērnudārza tuvināšana ģimenei nav iedomājama bez pārdomātas pirmsskolas iestādes un ģimenes sadarbības, kas pamatos nodrošinātu bērna individualitātes un neatkārtojamības saglabāšanu.