Arhīvs

 • Rīta rosme ar hantelēm

  06.10.2014.

  Aktīvi ikdienā vingrojot, mūsu audzēkņi moži, moži pamostas, lai sagatavotos jaunai dienai. Š.g. 2.oktobrī plkst.8.20 Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestādē audzēkņi un skolotājas „Veselības nedēļas” ietvaros aktīvi veica ierasto rīta rosmi, talkā ņemot hanteles.

 • Latvijas skolēni dodas ekskursijās uz Ventspili un piedalās tehniski radošajās darbnīcās

  06.10.2014.

  Latvijas skolās aktīvi sācies ekskursiju laiks, kad teju katra klase dodas tuvākā vai tālākā izglītojošā ekskursijā. Daudzas Latvijas skolas par savu galamērķi izvēlas Ventspili, kas ir pazīstama ar plašo pakalpojumu klāstu, kas bērniem un jauniešiem palīdz gan kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar saviem vienaudžiem, gan reizē iemācīties un uzzināt ko jaunu.

 • Ieraudzīt, saskatīt, izjust…

  06.10.2014.

  8.oktobrī plkst.15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (DNMM) tiks atklāta glezniecības izstāde „Atver dvēseles un gara acis” no DNMM fondiem.

 • Latvijas veselības nedēļas pasākums „Darām, ko varam!”

  06.10.2014.

  Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestāde ar prieku sadarbojas ar Daugavpils Sociālās aprūpes un rehabilitācijas dienas centru. Kopīgie pasākumi veicina bērnos atsaucību, līdzjūtību, vēlmi palīdzēt, atbalstīt, būt noderīgam ģimenē un sabiedrībā.

 • Skolotāju dienā – daudz ziedu, uzmanības, mīlestības

  06.10.2014.

  Pirmā oktobra svētdiena ir nozīmīga diena ikvienam pedagogam, jo visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Skolotāju diena. Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš virza, rosina, mudina un atklāj skolēniem ne vien jaunas zināšanas un prasmes mācību priekšmetā, bet arī dzīves patiesības un gudrības.

 • Resursu centrs romu bērniem un jauniešiem tiks atklāts arī Daugavpilī!

  06.10.2014.

  Resursu centru izveide balstās uz ideju nodrošināt vietu, kurp romi labprāt nāk un jūtas piederīgi pašpalīdzības grupu darbībai un pilsonisko prasmju attīstīšanai. Projekta ietvaros plānots, ka šajos centros notiks nodarbības romu bērniem un jauniešiem, praktikumi romu vecākiem, kā arī cita veida aktivitātes.

 • Vecmāmiņu un vectētiņu svētki

  06.10.2014.

  Vecākajai paaudzei mūsu dzīvē ir nozīmīga loma – tā nodod mums savu gadiem uzkrāto pieredzi, ģimenes tradīcijas un vērtības. Par godu Starptautiskajai veco ļaužu dienai, šī gada 1.oktobrī Daugavpils 15.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes grupas „Saulīte” skolotāja logopēde Ž.Pilenoka, pirmsskolas izglītības skolotājas J.Nedokosa un A.Rodina un, protams, bērni organizēja „Vecmāmiņu un vectētiņu svētkus”.

 • Zinātnes tehnoloģijas bērnu acīm

  03.10.2014.

  Daugavpils pilsētas 9.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde, realizējot Eiropas Savienības mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Skolu daudzpusējās partnerības” projektu „From tiny acorns giant oak trees grow”, piedāvāja bērniem iespēju ielūkoties zinātnē. Projekta tēma, pie kuras līdz oktobra vidum strādā visas projekta dalībvalstis – Spānija, Anglija, Kipra, Beļģija, Islande un Latvija, ir „Zinātne. Tehnoloģijas. Ilgtspējība”.