Arhīvs

 • Par bērnu uzņemšanu 1.klasē

  14.01.2014.

  Pavisam drīz – 3.februārī – sāksies nākamo pirmklasnieku reģistrācija Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestādēs. 2014./2015.mācību gadā mācības 1.klasē jāuzsāk 2007.gadā dzimušajiem bērniem, bet atkarībā no veselības stāvokļa un psiholoģiskās sagatavotības, bērns var sākt pamatizglītības apguvi arī 6 vai 8 gadu vecumā.

 • Aicinām skolēnus piedalīties stādu audzēšanas konkursā „Dārznīca”

  13.01.2014.

  Lai arī šobrīd dabā valda ziemas miegs, Stādu audzētāju biedrība jau trešo gadu pēc kārtas aicina visu Latvijas skolu 1. – 6.klašu skolēnus kopā ar saviem skolotājiem piedalīties stādu audzēšanas konkursā “Dārznīca”. Konkursa ietvaros skolēniem būs iespēja izmēģināt spēkus dārzniecībā, piecu mēnešu laikā pašu spēkiem audzējot trīs augus un savus novērojumus dokumentējot „Augu dienasgrāmatā”.

 • Spēle „Esmu vesels un drošs” Daugavpils skolās

  13.01.2014.

  Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar SIA OutLoud ir izstrādājis interaktīvu atbalsta materiālu – spēli „Esmu vesels un drošs". Šajā spēlē ir iekļauta informācija par veselības un cilvēkdrošības jautājumiem pirmskolas un sākumskolas bērnu vecākiem un skolotājiem.

 • Labdarības akcija Krāslavas novada pansionātam „Skuķi”

  13.01.2014.

  Daugavpils Saskaņas pamatskola decembrī organizēja labdarības akciju Krāslavas novada pansionātam „Skuķi”. Akcijā piedalījās skolēni, vecāki un skolotāji. Kopumā bija sagatavotas 50 dāvanas pansionāta iemītniekiem un 20 dāvanas pansionāta darbiniekiem.

 • Uzsākts vērienīgs projekts mācību iestāžu aprīkošanai ar bezmaksas WiFi

  13.01.2014.

  2013.gada nogalē uzsākts vērienīgs ilgtermiņa projekts „WiFi skolās”, aprīkojot mācību iestādes Latvijā ar bezmaksas bezvadu internetu. Kopš projekta sākuma WiFi tīkls „Lattelecom-free” pieejams jau 17 izglītības iestādēs visā Latvijā. Šogad plānots atklāt bezmaksas WiFi teritoriju vēl 100 mācību iestādēs, aptverot vidusskolas, koledžas, augstskolas u.c. mācību vietas.

 • Konkurss „Daugavpils lepnums 2013”

  10.01.2014.

  „Daugavpilī dzīvo un strādā daudzi cilvēki, kas citiem dzīvi padara gaišāku un labāku tikai ar to vien, ka ir līdzās, nedomājot par personīgo laiku un materiālo labumu. Viņi vienkārši dzīvo un dara. Tie ir cilvēki, kas spēj palīdzēt citiem grūtos brīžos un spēj priecāties par citu veiksmēm, negaidot atlīdzību. Šo cilvēku rīcību motivē gaišas domas un ticība labajam..”, savā esejā rakstīja 3.vidusskolas skolēns Edgars Petrovs. Tieši par šādiem 72 Daugavpils iedzīvotājiem rakstīja 83 1.-7.klašu skolēni, konkursa „Daugavpils lepnums 2013” dalībnieki.