Arhīvs

 • Tehniskās jaunrades dienas

  23.10.2013.

  Vai „tehniski” var būt arī „radoši”? Iekustini abas smadzeņu puslodes un padomā, kā uzbūvēt astoņkāju robotu! Radi elektrību kā alķīmiķis un nosaki tās klātbūtni kā fiziķis! Palaid gaisā savu pirmo lidmašīnu vai sacenties buru laivu regatē! Konstruē makaronu tiltus un pārbaudi to izturību! Šo visu un vēl daudz ko citu sacensību gaisotnē, vienas dienas ietvaros, varēsiizmēģināt „Tehniskās jaunrades dienās 2013”!

 • Skolotāja darbs nekad nebūs garlaicīgs!

  23.10.2013.

  Konkursa „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs 2013” dalībniece, Daugavpils pilsētas 20.pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Viktorija Jakubovska ar bērniem strādā jau piecus gadus, un viņai jau ir izveidojies savs viedoklis par darbu ar bērniem.

 • Dzīvnieku aizsardzības nedēļa

  22.10.2013.

  Katru gadu oktobrī Daugavpils Saskaņas pamatskolā tiek atzīmēta Dzīvnieku aizsardzības diena. Skolā tā nav viena diena, bet gan vairākas nedēļas, kuru laikā skolēni un skolotāji vāc ziedojumus dzīvnieku patversmes suņiem un kaķiem.

 • Pēc idejām uz Rēzekni!

  22.10.2013.

  Rudens ir zinību smelšanās avots, kas mācību gada laikā pārtop krāčainā un skaistā upē ne tikai skolēniem, bet arī skolotājiem. Ikviens skolotājs ir atvērts jaunām idejām un iespējai pilnveidoties.

 • Neparastie ciemiņi

  22.10.2013.

  Rudenī atsākas rosība skolās, un tas modina interesi mazo bērnu prātos. Ko skolēni dara skolā? Kā mācās? Kā svētkus svin?

 • Skolotājs – tā ir visradošākā profesija!

  22.10.2013.

  Konkursa „SWEDBANK jaunais Daugavpils skolotājs 2013” Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes veicināšanas balvu ieguva Daugavpils Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Santa Šicāne.

 • Mūsu rudens aktivitātes

  22.10.2013.

  Koša, saulaina, piesātināta bija šī gada vasara, un nu tā ir galā. Ik rudeni teju ikviens pirmsskolēns pārnes mājās ziņu, ka nepieciešama rudens kompozīcija izstādītei. Un katru gadu uz izstāžu galdiem vērojami vecāku un bērnu kopīgiem spēkiem radītie mākslas darbi. Vēlāk visus mākslas darbus katrs bērns var apskatīt kopā ar vecākiem vecāku sapulču laikā katrā grupā, baudot rudens veltes.