Arhīvs

 • Konkursa „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs 2013” laureāti ir noskaidroti

  21.10.2013.

  Jau otro gadu Daugavpils pilsētas domes Vispārējās un profesionālās izglītības pārvalde sadarbībā ar Swedbank Daugavpils filiāli rīko konkursu „Swedbank jaunais Daugavpils skolotājs”.2012.gadā dalībai konkursā jaunos skolotājus tika aicinātas pieteikt skolas, bet šogad konkursa mērķis bija noskaidrot vispārizglītojošo skolu, pirmsskolas izglītības iestāžu un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” izcilus jaunos skolotājus, kuru pedagoģiskā darba stāžs ir no viena līdz pieciem gadiem, un popularizēt jauno skolotāju pirmo darba gadu pieredzi.

 • Sveicam jubilejā Daugavpils Mūzikas vidusskolu!

  21.10.2013.

  Daugavpils ir multikulturāla un daudznacionāla, tajā organiski savijies senais un mūsdienīgais, veidojot vienotu un neatkārtojamu pilsētas tēlu. Un vēl mēs esam bagāti ar to, ka mūsu pilsētā rodas māksla – mums ir Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”, un mums ir Daugavpils Mūzikas vidusskola.

 • Skolēni aicināti piedalīties konkursā „LabieDarbi.lv talismans”

  18.10.2013.

  Labdarības projekts LabieDarbi.lv, kurš ik mēnesi atbalsta uzņēmīgus Latvijas iedzīvotājus ceļā uz viņu sapņu realizāciju, līdz 4.novembrim aicina skolēnus būt radošiem un piedalīties zīmējumu konkursā „LabieDarbi.lv talismans”. Konkursa uzvarētājus – visaktīvākos un radošākos skolēnus – gaida vērtīgas balvas, tajā skaitā gada abonements žurnālam „Ilustrētā Junioriem” vai „Ilustrētā Vēsture”.

 • Rokām jābūt tīrām!

  17.10.2013.

  15.oktobrī mūsu 11.pirmsskolas izglītības iestādē tika svinēta Vispasaules roku mazgāšanas diena. Visās piecās grupās, atbilstoši bērnu vecumam tika novadītas nodarbības, kurās bērniem tika pastastīts, kā un kāpēc jāmazgā rokas.

 • Pasaules Starptautiskā Roku mazgāšanas diena

  17.10.2013.

  15.oktobrī Daugavpils pilsētas 18.pirmsskolas izglītības iestādē notika pasaules Starptautiskajai roku mazgāšanas dienai veltīti pasākumi. Pasaku varoņi atgādināja bērniem, cik nepieciešami ir ievērot personīgo higiēnu.

 • Tikšanās ar projekta Start (IT) pārstāvjiem Daugavpils 9.vidusskolā

  17.10.2013.

  Š.g. 14.oktobrī Daugavpils 9.vidusskolā notika tikšanās ar projekta Start (IT) pārstāvjiem karjeras nedēļas ietvaros. Pasākumā piedalījās 63 skolēni un informātikas skolotāji no Daugavpils skolām: Daugavpils Krievu vidusskolas - liceja, Daugavpils 3.vidusskolas, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, Daugavpils 9.vidusskolas, Daugavpils 10.vidusskolas, Daugavpils 15.vidusskolas, Daugavpils 16.vidusskolas. Pasākumā piedalījās arī Daugavpils Universitātes Informātikas katedras pārstāvji.

 • Jauno darba sezonu uzsāk Daugavpils Universitātes Zinātnes skola

  16.10.2013.

  Sestdien, 19.oktobrī, savu jauno mācību gadu uzsāks Daugavpils Universitātes Zinātnes skola, kurā jauniešiem ir iespēja plašāk iepazīt zinātnisko darbību.Jaunā mācību gada atklāšana notiks plkst. 11.30 Daugavpils Universitātes (DU) aktu zālē (Vienības ielā 13, 4.stāvā). Pēc tās sekos A/S Swedbank Latgales finanšu centra vadītāja Edmunda Užena lekcija „Cik Latvijas iedzīvotāji un uzņēmumi ir gatavi eiro” un turpinājumā, no plkst. 13.00, norisināsies nodarbības DU Zinātniskajos institūtos un centros. Kopumā šogad dalībai Zinātnes skolā ir pieteikušies 145 jaunieši.