Arhīvs

 • Tēvi par laiku ar bērniem: no mājas uzkopšanas līdz izdzīvošanas prasmju apguvei

  29.09.2014.

  Lai gan pie mums izplatīts stereotips, ka bērnus prot audzināt tikai mammas, Skandināvijas valstīs apstiprināts pretējais. Tēvi spēj pieskatīt pirmsskolas vecuma bērnus tikpat labi, turklāt arī viņiem netrūkst ideju bērna izklaidēšanai un izglītošanai. Arī Mazo ekspertu skola (www.mazoekspertuskola.lv) kopā ar pieredzējušiem tēviem piedāvā noderīgus padomus.

 • JAK starptautiskais Brīvais festivāls

  26.09.2014.

  Smieties nozīmē būt pilnam ar ļaunu prieku, taču tīru sirdsapziņu. (Fr.Nīče)Š.g. 21.septembrī Daugavpils teātra pilnajā lielajā zālē smējās daudz un ne ar ļaunu prieku (varbūt tikai mazliet). Pirmo reizi Daugavpilī notika Jautro un atjautīgo kluba (JAK) starptautiskais Brīvais festivāls, kurā piedalījās 7 komandas no četrām valstīm (Latvijas, Igaunijas, Holandes un Krievijas).

 • Iepazīstinām viesus ar Latvijas kultūrvērtībām

  26.09.2014.

  Jau otro gadu Daugavpils 3.vidusskolas un Daugavpils Profesionālās vidusskolas skolotāju un skolēnu darba grupa turpina darbu Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas daudzpusējās partnerības projektā„ Kultūras un dzīves vērtības multikultūras skolās” („Kulturelle und lebenswichtige Werte an multikulturellen Schulen”).

 • Pilsētas vidusskolēni pārbauda savas valodu prasmes

  25.09.2014.

  24.septembrī desmit Daugavpils skolu 11.klašu skolēnu komandas pulcējās Daugavpils Valsts ģimnāzijā, lai piedalītos tradicionālajā valodu konkursā, kas veltīts Eiropas Valodu dienai. Konkursa laikā skolēni ciemojās 5 „stacijās” un katrā no tām izmantoja vienas valodas prasmes.

 • „Saules zaķa” 5 dzimšanas diena…

  25.09.2014.

  Svētki ir domāti tam, lai mēs varētu atpūsties no ikdienas rutīnas, kopā ar saviem mīļajiem jauki pavadītu laiku un gūtu jaunus iespaidus un emocijas. Visa gada garumā ir tik daudz dažādu svētku, bet katram cilvēkam viena no svarīgākajām gada dienām ir dzimšanas diena. Šajā dienā īpašs jūtas ikviens.

 • Mēs visi esam skolotāji, skolēni un darītāji

  25.09.2014.

  Tuvojas Skolotāju diena, un tuvojas arī laiks, kad būs iespēja savas prasmes papildināt ar vēl kādu sirdij un rokām tīkamu nodarbošanos. Šogad uz 26 meistarklasēm sava hobija popularizēšanai aicina 28 skolotājas un viens skolotājs, tādējādi šogad skolotāji kļuvuši divreiz aktīvāki, popularizējot savu hobiju.

 • Sagaidām Miķeli!

  25.09.2014.

  Jau rudens lapas lido vējā, bieži lietus lāses skan pa palodzēm. Lielie un mazie savos dārzos ražu steidz pagrabos likt. Bet pēc čaklā darba visi Miķeļdienu svinēt grib.

 • Noskaidroti konkursa „Izzini zinātni” uzvarētāji

  25.09.2014.

  Š.g. 21.septembrī noslēdzās pieteikšanās konkursam, kas deva iespēju laimēt visai klasei ekskursiju uz kādu no Latvijas zinātnes centriem. Rezultātā pēc žūrijas vērtējuma tika atlasīti 8 darbi. Priecē, ka no Latgales reģiona uzvarētāju pulkā ir divas mūsu pilsētas skolas: Daugavpils 16.vidusskola un Daugavpils 12.vidusskola.