Arhīvs

 • „Maizītes godināšana” Daugavpils muzejā

  25.09.2014.

  30.septembrī plkst.10.00 un plkst.15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) Daugavpils pilsētas komiteju aicina uz pasākumu „MAIZĪTES GODINĀŠANA”.

 • Muzeja dāvana senioriem

  25.09.2014.

  Ik gadu 1.oktobrī tiek svinēta Starptautiskā Senioru diena. Arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs ir sarūpējis nelielu dāvanu visiem pensionāriem, kas šajā dienā vēlēsies apmeklēt muzeja ekspozīcijas.

 • Daugavpils muzejā notiks eksotiskās virtuves meistarklase

  25.09.2014.

  Turpinot aizsākto tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 28.septembrī plkst. 13.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU. Šoreiz daugavpiliešiem būs unikāla iespēja apgūt ķīniešu ēdienu pagatavošanas mākslu un uzzināt daudz interesantu faktu par ķīniešu virtuvi.

 • Nākamnedēļ vairāk nekā 40 veselības veicināšanas pasākumi “iekustinās” Daugavpils iedzīvotājus

  25.09.2014.

  No 29.septembra līdz 5.oktobrim 38 Eiropas valstīs, tajā skaitā Latvijā, norisināsies ikgadējā Veselības nedēļa jeb MOVE Week. Latvija šajā kampaņā piedalās jau trešo gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug, šogad sasniedzot jau 35 000 cilvēku.Par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāda ir šīs Eiropā lielākās tautas sporta kampaņas vīzija. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs.

 • Jau vienpadsmito gadu Latvijas izglītības iestāžu audzēkņi apvienojas kopīgai makulatūras savākšanai pārstrādei

  22.09.2014.

  2014./2015.mācību gadā jau vienpadsmito reizi izlietotā iepakojuma apsaimniekotājs „Zaļā josta” apvieno Latvijas izglītības iestāžu audzēkņus makulatūras vākšanas konkursā „Tīrai Latvijai!”, lai kopīgiem spēkiem atbrīvotu plauktus, skapjus un bēniņus no veciem papīriem un kartoniem, gādājot par to pārstrādi vērtīgās otrreizējās izejvielās.

 • Daugavpils Universitāte jau šodien aicina apmeklēt Zinātnes festivālu

  22.09.2014.

  Šīs nedēļas laikā Daugavpils Universitātes korpusi Parādes ielā 1 un Parādes ielā 1A kļūs par zinātnes un jaunatklāsmes centru, kurā varēs modelēt kristālus, iepazīt zinātnisko laboratoriju ikdienas darba ritējumu, darboties meistarklasēs, piedalīties lekcijās, spēlēs un konkursos, apgūstot daudz jaunu un interesantu zināšanu.

 • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā notiks V poļu diktāts

  22.09.2014.

  Tradicionāli poļu diktāts notiek sadarbībā ar Polijas Republikas vēstniecību Rīgā, departamentu „Wspólnota Polska” Bjalistokā un poļu biedrību „Promeń”. Poļu diktātā var piedalīties visi interesenti – gan skolēni, gan studenti, gan pieaugušie – kuri runā poļu valodā un prot rakstīt poliski.

 • Skolu bibliotekāru seminārs

  19.09.2014.

  Kad jaunā mācība gada darbi ir jau iestrādāti un var nedaudz ievilkt elpu, 17.septembrī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā notika skolu bibliotekāru seminārs.

 • Daugavpils 3.vidusskolas pedagoģes projekta vizīte Portugālē

  19.09.2014.

  Daugavpils 3.vidusskolas karjeras konsultante, angļu valodas skolotāja un metodiķe Alina Jeremenko šovasar apmeklēja Portugāli, lai gūtu jaunu pieredzi karjeras jautājumu risināšanā izglītībā. Šis apmeklējums notika ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Caurviju programmas Mācību brauciena programmas atbalstu.