Arhīvs

 • Skolu ziņas: VISC pasākums "Labo darbu festivāls"

  09.04.2019.

  Latvijas valsts simtgades svinību pasākumu plāna 2017.-2021. gadam ietvaros Valsts izglītības satura centrs (VISC) organizēja pasākumu ciklu “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons” izglītības iestādēm, veicinot bērnu un jauniešu piederības izjūtu ģimenei, skolai, novadam, pilsētai un stiprinot valstisko identitāti.

 • Pirmsskolu ziņas: Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!

  08.04.2019.

  Daugavpils pilsētas 4.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde jau vairākus gadus piedalās „Zaļā josta” aktivitātēs. Šogad „Zaļā josta” sadarbībā ar VISC, Modes un Izklaides centru Rīga Plaza, Ogres Valsts tehnikumu, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju organizēja radošu konkursu „Es sāku ar sevi – Tīra Latvijai!”. Konkursa tēma: Ko es varu darīt personiski, lai mazinātu plastmasas iepirkumu maisiņu patēriņu, kuri nonākot vidē, rada draudus ekosistēmai.

 • Nometne “Dabas draugi”

  05.04.2019.

  No 3. līdz 28.jūnijam Daugavpils 3.vidusskolā notiks vasaras nometne “Dabas draugi” bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Šīs nometnes mērķis ir palīdzēt bērniem attīstīt iztēli un fantāziju, iemācīt redzēt apkārtnē skaistumu, kā arī palīdzēt labāk izprast norises dabā caur saturīgām brīvā laika pavadīšanas iespējām kopā ar vienaudžiem.

 • Nometne “Horeogrāfija. Cirks. Vokāls.”

  05.04.2019.

  No 1. līdz 26.jūlijam Daugavpils Centra vidusskolā norisināsies nometne “Horeogrāfija. Cirks. Vokāls.” bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 15 gadiem. Šīs nometnes mērķis ir attīstīt un pilnveidot bērnu un jauniešu dejošanas, akrobātikas, cirka un vokālās spējas.

 • Erasmus+ projekta "Augšup! Spēlēs balstītas prakses izstrāde migrantu bērnu iekļaušanai" jaunumi

  04.04.2019.

  25. un 26.martā Alikantē (Spanijā) notika pirmā Erasmus+ projekta "Augšup! Spēlēs balstītas prakses izstrāde migrantu bērnu iekļaušanai" partneru tikšanās. Projekta partneri ir mācību centrs Rumānijā, nevalstiskās organizācijas Itālijā, Slovēnijā un augstskola Polijā, tehniskā skola Ungārijā. Latviju pārstāv Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP). Braucienā piedalījās pilotskolas pārstāvji I.Ustinova (Daugavpils 9.vidusskola, DPIP) un J.Maskaļova (Daugavpils 13.vidusskola). Daugavpils 9. un 13.vidusskolu skolotājiem būs iespēja piedalīties apmācībās Itālijā, lai gūtās zināšanas izplatītu Daugavpilī un varētu pielietot ikdienas skolas darbā.

 • Nometne “Jauno mediķu skola”

  04.04.2019.

  No 5. līdz 23.augustam Daugavpils 3.vidusskolā norisināsies vasaras nometne “Jauno mediķu skola” bērniem un jauniešiem vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Šīs nometnes mērķis ir radīt izpratni par mediķa darbu un palīdzēt izvēlēties specializāciju vidējās izglītības pakāpē nākamajai profesijai.

 • Nometne “Vasaras piedzīvojums”

  04.04.2019.

  No 1. līdz 26.jūlijam Daugavpils 15.vidusskolā norisināsies nometne “Jaunā paaudze” bērniem un jauniešiem vecumā no 8 līdz 13 gadiem. Šīs nometnes mērķis ir ierosināt bērniem sekot veselīgam dzīvesveidam, atklāt sevī kādu māksliniecisku talantu, iemācīt bērnus izvairīties no stresa, iemācīt pirmās palīdzības pamatus un kā rīkoties dažādās ārkārtējās situācijās, kā arī atpūsties un izbaudīt vasaras laiku.