Arhīvs

 • Muzejs sarūpējis dāvanu skolēniem

  Tā aizies gadi, aizies dienas,Tā aizies viss, kas kādreiz bijis skaists,Bet pāri paliks atmiņas tik vienas -Visskaistākais ir tomēr skolas laiks!

  Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Māla mākslas centrs sveic visus skolēnus un skolotājus Zinību dienā! Par godu šiem svētkiem 1.septembrī, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, skolēniem muzeja ekspozīciju un Māla mākslas centra apskate ir pilnīgi bez maksas. Apmeklētāju uzmanībai muzejā tiek piedāvātas šādas ekspozīcijas un izstādes: ekspozīcija “Daugavpils novada kultūrvēsture”, Pjotra Hudobčenoka telpisko mākslas darbu izstāde „Dvinskas stāsti”, interjera izstāde „Pagātnes reveranss”, izstāde “Ceļš uz dievnamu”, Latvijas valsts simtgadei veltīta izstāde “Brīvības stāsti: Ģimenes vēsture – Latvijas vēsture”, izstāde „Lai mūzika skan” (gramofoni, patafoni un radioaparāti no muzeja krājuma), kā arī dabas ekspozīcija un Leonīda Baulina mākslas zāle. Vēl tikai līdz 2.septembrim būs skatāma arī Starptautiskā leļļu festivāla Daugavpilī izstāde un leļļu dāvinājuma izstāde. Ieejas maksa: pieaugušajiem – 2,00 EUR; skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 1,00 EUR; bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem – bez maksas.

  Māla mākslas centrā apskatei tiek piedāvāta Starptautiskā glezniecības plenēra izstāde “Valdis Bušs 2017”.Muzeja darba laiks 1.septembrī – no plkst.10.00 līdz plkst.18.00 (Rīgas ielā 8).Māla mākslas centra darba laiks – no plkst.12.00 līdz plkst.18.00 (18.Novembra ielā 8).

  Informāciju sagatavojaDNMM komunikācijas un sabiedrisko attiecību galvenā speciāliste Nataļja Ivanova654 24155, 20203713 natalja.ivanova@daugavpils.lv

 • Naudas atgriešana par nometnes neapmeklētajām dienām

  Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa informē, ka var atgriezt naudu par nometnes neapmeklētajām dienām par ēdināšanu, kas ir 3.50 EUR dienā dienas nometnē un 8.00 EUR dienā diennakts nometnē. Vecāki var atgriezt naudu par ēdināšanu, ja nometnes vadītājs tika informēts līdz plkst. 8.00 par to, ka dalībnieka nometnē nebūs.

  Lai atgrieztu naudu, vecākiem ir jāuzraksta iesniegums Daugavpils pilsētas domes telpās Krišjāņa Valdemāra ielā 1, INFO CENTRĀ (1.stāvs).Naudu par ēdināšanu par neapmeklētajām dienām var atgriezt 10 darbdienu laikā pēc nometnes beigšanās!

  Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni 654 22306.

  Sagatavoja:Jaunatnes nodaļa

 • Iespējas pilnveidot savu profesionālo meistarību un latviešu valodas prasmes

  27.08.2018.

  Latviešu valodas aģentūra projekta „Kompetenču pieeja mācību saturā” (Nr. 8.3.1.1/16/1/1/002) ietvaros piedāvā meistarklases, kursus latviešu valodas prasmes pilnveidei profesionālajām vajadzībām, lai nodrošinātu pirmsskolas un skolas pedagogu latviešu valodas prasmju nostiprināšanu. Kursiem var pieteikties gan skolu kolektīvi, gan pedagogi individuāli.

 • Aicinām apmeklēt profesionālās pilnveides kursus Daugavpils Valsts ģimnāzijā

  22.08.2018.

  Saskaņā ar 2018.gada jūlijā noslēgto IZM un Daugavpils Valsts ģimnāzijas Vienošanos par valsts ģimnāzijas reģionālā metodiskā un pedagogu tālākizglītības centra darbības nodrošināšanu Daugavpils pilsētas, Daugavpils novada, Aknīstes novada un Ilūkstes novada pedagogiem aicinām apmeklēt profesionālās pilnveides kursus Daugavpils Valsts ģimnāzijā (Parādes ielā 1)