Arhīvs

 • „Rūķīšu” jautrie starti

  Kustības – tas ir mundrums, labs garastāvoklis un veselība! Ar šādu moto Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādē pagājušajā nedēļā notika sporta svētki. Katras grupas skolotājas bija sagatavojušas aizraujošus piedzīvojumus, kuros bērni devās ar prieku, pārvarot dažādus šķēršļus, palīdzot un atbalstot cits citu. Lai uzdevumi būtu vēl interesantāki, skolotājas bija pagatavojušas dažādus palīglīdzekļus – slēpes no PET pudelēm un kurpju kastēm, boulinga ķegļus no jogurta trauciņiem, sniega ciņus no linoleja un koka ripām, plastmasas maisiņiem…. Veicot uzdevumus, tika akcentēta veiklība, draudzība, izpalīdzība, kā arī veicināts veselīgs dzīves veids.

 • Mācību ekskursija uz datorfirmu SIA "DEAC"

  Š.g. 5.februārī notika mācību ekskursija uz datorfirmu SIA „DEAC” (Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs). Tajā piedalījās 12 skolēni no Daugavpils 9.vidusskolas 10.-11.klasēm un divas skolotājas – direktora vietniece informātikas jautājumos Natālija Dzjumane un karjeras konsultante Jeļena Podmišaņina.

 • Jaunieši aktīvi iesaistās „Ēnu dienas” akcijā

  „Ēnu diena”, kas šogad notiek 13.februārī, ir karjeras izglītības akcija, ko Latvijas mērogā jau daudzus gadus piedāvā un organizē biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija. Arī Daugavpilī tā nav sveša lieta, jo daudzu skolu skolēni ir piedalījušies Junior Achievement īstenotajā akcijā, vairākas organizācijas un iestādes ar šīs organizācijas starpniecību jau piedāvājušas savas vakances.

 • Nāc nākdams, Metenīti!

  12. februārī 18.pirmsskolas izglītības iestādē savā pastaigu laukumā svinējām Meteņdienu. Meteņi ir iemīļoti tautas svētki, kuros īpaša uzmanība tiek veltīta tieši bērniem.

 • Stipendijas vispārizglītojošo skolu pedagogiem 2013.gadam

  Japānas valdība un Japānas vēstniecība Latvijā sesto gadu piedāvā Latvijas vispārizglītojošo skolu pedagogiem stipendiju, kas sniedz iespēju sākot no 2013. gada kādā no Japānas augstskolām veikt pusotru gadu ilgu ar vispārizglītojošo skolu pedagoģiju saistītu pētījumu.

 • Mūsu volejbolistu sasniegumi

  12.februārī Līvānos notika Latgales reģiona skolēnu finālsacensības volejbolā 1999.-2000.gadā dzimušajiem skolēniem. Sacensībās piedalījās astoņas zēnu un sešas meiteņu komandas. Mūsu jaunie sportisti iepriecināja sevi, skolotājus un pilsētu ar godalgotām vietām: Centra vidusskolas meiteņu komanda ieguva 2.vietu, bet 9.vidusskolas zēnu komanda – 3.vietu.

 • „Ēnošana” Daugavpils Universitātē

  2013.gada 13.februāris visā Latvijā aizritēja „Ēnu dienas” noskaņās. Ceturto gadu pēc kārtas skolēnu izglītojošajā profesionālās orientācijas pasākumā aktīvi iesaistījās arī Daugavpils Universitāte, piedāvājot iespēju skolu jaunatnei iepazīt gan universitātes rektora, gan dažādu struktūrvienību vadītāju un speciālistu ikdienu un darba specifiku.