Arhīvs

 • Jauna Daugavpils un Utenas sadarbības dimensija

  04.03.2014.

  Š.g. 28.februārī Daugavpils 10.vidusskolas skolotāju un skolēnu delegācija viesojās Utenā (Lietuva), ar kuru mūsu pilsētu saista cieša sadarbība kultūras jomā. Šoreiz brauciena mērķis bija saistīts ar izglītības jomu – sadarbības līguma parakstīšana starp Daugavpils 10.vidusskolu un Utenas A.Šapoka ģimnāziju.

 • Akcija „Atpakaļ uz skolu 2014"

  03.03.2014.

  Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Eiropas Parlamenta informācijas birojs un jaunatnes organizācija „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai” aicina izglītības iestādes piedalīties akcijā „Atpakaļ uz skolu 2014”!

 • Apgūsim jaunas zināšanas un prasmes IT jomā

  03.03.2014.

  No 2014.gada 24.marta līdz 30.martam Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) rīko 5.E-prasmju nedēļu Latvijā, kuras galvenās tēmas ir e-prasmes nodarbinātībai un IKT karjerai, kā arī e-prasmes ikvienam.

 • Vecmammu un vectēvu diena

  03.03.2014.

  Polijā eksistē ļoti laba tradīcija – vecmammu un vectēvu diena. Šos sirsnīgos svētkus svin ziemas beigās, sasildot tuvu cilvēku sirdis ar apsveikumiem un mīļiem vārdiem. Arī mēs savā Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē poļu grupā nolēmām sarīkot svētkus saviem mīļajiem vecvecākiem.

 • Meistarklase,,Burvju rociņas”

  03.03.2014.

  Februāra pēdējā nedēļā Daugavpils pilsētas 10.pirmsskolas izglītības iestādē ,,Pasaciņa” valdīja silta un brīnišķīga atmosfēra. Mūsu iestādes pedagogi aktīvi dalījās pieredzē ar pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes skolotājiem un vadītāju vietniekiem.

 • Kā no mazas ozolzīles aug liels ozols

  03.03.2014.

  Daugavpils pilsētas 9.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde turpina realizēt Eiropas Savienības mūžizglītības programmas Comenius apakšprogrammas „Skolu daudzpusējās partnerības” projektu „From tiny acorns gigant oak trees grow”.

 • Pamanīt, novērtēt un kļūt pozitīvam

  28.02.2014.

  26.februārī Daugavpils Vienības pamatskolas zālē uz informatīvo semināru „Atbalsts pozitīvai uzvedībai: pieredze un iespējas” pulcējās pilsētas skolu direktori un atbalsta personāls. Semināru organizēja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Daugavpils 17.vidusskola un Daugavpils Vienības pamatskola, un tā mērķis bija informēt skolas par pieredzi pozitīvās uzvedības veicināšanā, ieguvumiem un iespējām.

 • Ja balss ir darba instruments...

  28.02.2014.

  Balss traucējumi cilvēkiem var rasties jebkurā vecumā, tie ir novērojami aptuveni 5-6 % bērnu un 3% pieaugušo. Biežākie pacienti ir balss profesiju pārstāvji: profesionāli dziedātāji, skolotāji, aktieri, diktori, advokāti u.c.