Arhīvs

 • Meistarklases rod apmeklētājus

  20.09.2013.

  Vēl tikai līdz 23.septembrim var pieteikties pasākuma cikla "No skolotāja - skolotājam" meistarklasēm. Skolotāji par interesantām ir atzinuši visas piedāvātās radošās nodarbības, bet īpaši pievilcīga ir bijusi meistarklase "Floristika", kurai jau pieteicies maksimālais dalībnieku skaits. Aicinām vēlreiz izskatīt visus piedāvājumus un izmantot iespēju apgūt ko jaunu!

 • Dzejas dienas „Rūķītī”

  20.09.2013.

  „Ļaudis saka: raibs mūžs. Tas nozīmē, ka ir bijušas baltas dienas un melnas dienas, dzeltenas skaudību dienas un zilas cerību dienas…”, tā I.Ziedonis raksta „Raibajā pasakā” un raibi krāsainas dienas piedzīvoja arī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestāde „Rūķītis”.

 • Daugavpils Universitātes „Zinātnes skola”

  20.09.2013.

  Līdz 27.septembrim 10. –12. klašu skolēni, profesionālo vidusskolu, arodskolu audzēkņi un citi interesenti, kuri padziļināti interesējas par humanitārajām, sociālajām un dabaszinātnēm, tiek aicināti pieteikties Daugavpils Universitātes „Zinātnes skolai”.

 • Ziņas no Finanšu komitejas sēdes

  19.09.2013.

  19.septembra Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sēdē tika izskatīts jautājums par grozījumiem Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes pamatbudžeta (dotācija no vispārējiem ieņēmumiem) ieņēmumu un izdevumu tāmē 2013.gadam.

 • Skolotāji svin savus svētkus

  19.09.2013.

  Par 2013.gada Starptautiskās skolotāju dienas moto mūsu pilsētā izvēlēts „No skolotāja – skolotājam”, lai uzsvērtu un atklātu, cik daudz un nesavtīgi pedagogi dalās savās zināšanās un prasmēs ne tikai ar skolēniem, bet arī ar kolēģiem.

 • Eseju konkurss vidusskolēniem

  19.09.2013.

  Klubs „Māja" sadarbībā ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā aicina jauniešus piedalīties eseju konkursā vidusskolēniem „Eiropas Parlaments un mēs", lai iegūtu iespēju būt par Latvijas valsts pārstāvjiem pasākumā Euronest-Scola, kurā piedalīsies jaunieši no visām ES valstīm.

 • Saulīti meklējot…

  17.09.2013.

  Par godu jaunā mācību gada sākumam arī šogad „Liesmiņas” saime iejutās aktieru lomās. Daugavpils pilsētas 21.pirmsskolas izglītības iestādē šo mācību gadu teatrālā gaisotnē ieskandināja pedagogu iestudētā izrāde „Kur Saulīte dzīvo?”

 • Tēva diena - sporta diena

  16.09.2013.

  Fiziskā audzināšana pirmsskolas bērnu iestādē attīsta un pilnveido pamatkustības, kas nepieciešamas praktiskajā dzīvē, stimulē pozitīvo rakstura īpašību veidošanos. Mums ir burvīgs fiziskās audzināšanas skolotājs Ēvalds Stankevičs. Kā bērni viņu mīl! Tas ir vienreizēji, kā viņš vada sporta nodarbības.