Arhīvs

 • Dzejas dienas Centra vidusskolā

  16.09.2013.

  Dzejas dienas atnāk reizē ar dzeltēt un sārtoties sākušām kļavu lapām, vējā krītošiem kastaņiem un miglainiem septembra rītiem. Kā katru gadu, arī šai rudenī Daugavpils Centra vidusskolas audzēkņi un pedagogi iesaistījās Dzejas dienu pasākumos pie Raiņa pieminekļa un Raiņa mājā Berķenelē, kā arī uzņēma dzejniekus savā skolā.

 • Tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi Latgales Centrālajā bibliotēkā

  16.09.2013.

  Š.g. 19.septembrī plkst.12.30 Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas lasītavā notiks tikšanās ar rakstnieci Andru Manfeldi. Andra Manfelde dzimusi 1973.gadā, absolvējusi Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolu. Rakstnieces pirmās publikācijas lasāmas 2002.gada žurnālā „Karogs”. Literāte ir saņēmusi prēmijas un goda balvas, piedaloties vairākos literārajos konkursos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

 • Dzejas dienas ienāk skolā

  16.09.2013.

  Š.g. 11.septembrī J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā norisinājās pasākumi, kas veltīti Dzejas dienām. Gatavojoties šai dienai, 1. – 10.klašu skolēni vizuālās mākslas stundās lasīja Raiņa dzejoļus un tos ilustrēja. Skolēnu veikums ir aplūkojams izstādē. Tradicionāli visu klašu skolēni veidoja ziedu kompozīcijas.

 • Aicina Daugavpils Universitātes Zinātnes skola

  16.09.2013.

  Līdz ar jauno mācību gadu Daugavpils Universitāte piedāvā arī jaunas iespējas – savas darbības otro gadu uzsāk Daugavpils Universitātes (DU) Zinātnes skola, kuras ietvaros jaunieši no visas Latvijas varēs tuvāk iepazīt zinātnes pasauli, pavērot, kā tā tiek izmantota mūsu ikdienas dzīvē, ražošanā un uzzināt jaunus un pārsteidzošus faktus par labi zināmām un ierastām lietām un procesiem.

 • Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balva "Platīna pele 2013"

  13.09.2013.

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izsludina pieteikšanos Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju balvai "Platīna pele 2013". Balvas mērķis ir apzināt un cildināt pēdējo gadu laikā Latvijā radītos labākos e-pakalpojumus, e-biznesa risinājumus un inovācijas, kā arī informēt par tiem biznesa vidi un sabiedrību. Jau otro gadu tiks sumināts arī uzvarētājs nominācijā "Labākais E-skolotājs". Balvas tiks pasniegtas LIKTA gadskārtējā konferencē 2013.gada 5.decembrī.

 • Skolotāji aktīvi piesakās meistarklasēm

  13.09.2013.

  Tikai 10.septembrī tika uzsākta pieteikšanās visdažādākajām skolotāju vadītajām meistarklasēm, bet jau jāizsludina papildu nodarbība! Sakarā ar lielo interesi par rotu gatavošanu, skolotāja Sandra Dimante laipni piekrita novadīt meistarklasi divas reizes, bet datums ir mainīts: meistarklase „Rotu gatavošana” pārcelta uz 31.oktobri un notiks divos laikos: plkst.10.00 un plkst.12.00.

 • Seminārs par iekļaujošo izglītību

  12.09.2013.

  Š.g. 11.septembrī Daugavpils izglītības pārvaldes speciālisti, iestāžu vadītāji un skolēnu atbalsta personāls tika aicināts uz semināru „Par atbalstu izglītojamo ar speciālajām vajadzībām, grūtībām mācībās iekļaušanai vispārizglītojošajās skolās ”, kurš tika organizēts ESF projekta „Izglītojamo ar funkcionāliem traucējumiem atbalsta sistēmas izveide” (vienošanās Nr. 2010/0330/1DP/1.2.2.4.1/10/IPIA/VIAA/001) ietvaros sadarbībā ar Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldi.

 • Varēs iesniegt projektus līdzfinansējumu konkursam

  12.09.2013.

  Jau no 1.oktobra līdz 1.novembrim plkst.12.00 biedrībām un iniciatīvu grupu pārstāvjiem ir iespēja iesniegt savus projektus līdzfinansējuma konkursam, kura mērķis ir veicināt pilsētas jauniešu NVO darbību un attīstību, atbalstot Daugavpils pilsētas jauniešu iniciatīvas.

 • Sāksies Jauno vides reportieru skolas sezona

  12.09.2013.Jaunie vides reportieri ir vides izglītības programma jauniešiem vecumā no 12 – 21 gadu vecumam ar mērķi pētīt, izzināt vides problēmas, piedāvāt risinājumus un meklēt atbildes gan uz saviem, gan sabiedrības interesējošiem jautājumiem, izmanojot kvalitatīvās žurnālistikas metodes.