Arhīvs

 • Konkurss Daugavpils 3.vidusskolā mīlestības zīmē

  24.02.2014.

  Svētā Valentīna Dienā 12 komandas no Saskaņas pamatskolas, Vienības pamatskolas, Krievu vidusskolas-liceja, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas, 9., 12., 13., 15., 16. un 17.vidusskolas bija ciemos Daugavpils 3.vidusskolā. Ar sirsnīgiem vārdiem pasākumu atklāja skolas direktors V.Azarevičs. Savā uzrunā direktors novēlēja gan viesiem, gan skolotājiem, gan skolēniem labu noskaņojumu un mīlestību, kā arī atzīmēja, ka šāds konkurss ir kļuvis par labu tradīciju.

 • Ziemas ceļojums bija veiksmīgs!

  19.02.2014.

  17.februāris... Kalendārā jau trešais ziemas mēnesis..., bet mēs esam sailgojušies pēc sniega, kuru joprojām gaidām un kura nav un nav... Laikam tāpēc 5.-6.klašu skolēni, kuri apgūst vācu valodu pirmo gadu, ar prieku devās „Ziemas ceļojumā”, ko organizēja Daugavpils Vienības pamatskolas vācu valodas skolotāja Maija Baklāne.

 • Papīra ceļš pie cilvēka

  19.02.2014.

  Grūti iedomāties cilvēka dzīvi šodienas civilizētajā pasaulē bez papīra! Pavisam ikdienišķi šķiet lietot rakstāmo, zīmēšanas un piezīmju papīru, pierastas ir tapetes un dāvanu saiņošana. Un tad vēl preču iepakojums – kastes, kārbas, tūtas! Tā kā papīrs labi uzsūc mitrumu, izmantojam arī no tā gatavotas salvetes, kabatlakatiņus un dvieļus. Laikrakstu, žurnālu, grāmatu papīrs glabā un sniedz informāciju, bet naudas banknošu papīrs ļauj cilvēkiem nodrošināt savas ikdienas vajadzības.

 • Publiskās runas konkurss dažādās valodās

  19.02.2014.

  Latvijas Valodu skolotāju asociācija (LVASA) sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru (LVA) un Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldi (DPIP) un citām organizācijām organizē jau trešo publiskās runas konkursu dažādās valodās.

 • Dzimtās valodas un mākslas nedēļa „Draudzības un mīlestības valoda”

  19.02.2014.

  No š. g. 10.februāra līdz 14.februārim mūsu skolā notika dzimtās valodas, literatūras, vizuālās mākslas un mūzikas nedēļa, ko saplānoja un vadīja dzimtās valodas un mākslas skolotāju metodiskās komisijas skolotājas Inga Baltace, Elita Boliņa, Indra Barkāne, Violeta Teivāne, Lidija Znotiņa, Silva Šaršūne un Anita Zarāne.

 • Ēnu diena Latvijā un Daugavpilī

  19.02.2014.

  Ar vairāk nekā 15 000 reģistrētiem skolēniem un 5703 pieejamām vakancēm 12.februārī aizvadīta karjeras izglītības akcija Ēnu diena. Akcijas organizatori – biznesa izglītības biedrība Junior Achievement – Young Enterprise Latvija – sadarbībā ar Swedbank īpaši aicināja Ēnu dienā iesaistīties nozaru līderus un uzņēmējus, lai stiprinātu Latvijas jauniešu uzņēmību un iedvesmotu uzņēmējdarbībai.

 • Pozitīvs psiholoģiskais klimats izglītības iestādē

  18.02.2014.

  Mūsdienu steidzīgajā pasaulē, kur katram indivīdam ir savi darbi un pienākumi, nereti cilvēks nokļūst nemitīgo darbu varā, un bieži nākas dzirdēt par tādām profesionālajām īpatnībām kā izdegšana, neapmierinātība, stresa faktors u.tml., tāpēc jau kopš janvāra Daugavpils pilsētas 2.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē norisinās praktisko semināru cikls visiem iestādes darbiniekiem.

 • Rotājam telpas, gaidām svētkus

  18.02.2014.

  Š.g. 11.februārī Daugavpils pilsētas 22.pirmsskolas izglītības iestādē notika meistarklase „Pinumu tehnikas un ziedu izgatavošana no kreppapīra” iestādes pirmsskolas pedagogiem.

 • Ceļojums vēsturē – bez laika mašīnas

  18.02.2014.

  Muzeji ir cilvēces vēstures glabātāji, tie ļauj mums ceļot laikā un telpā. Protams, var muzejā lēnām apstaigāt vitrīnas ar ļoti seniem un ne tik seniem eksponātiem, izlasot informatīvo materiālu, tomēr cilvēkus arvien vairāk saista mūsdienīgākas izziņas iespējas. Īpaši svarīgi ar vēsturi saistošā veidā iepazīstināt bērnus un skolēnus, ļaujot praktiskā veidā izjust senu gadsimtu gaisotni un iejusties pagājušo laiku noskaņā.