Arhīvs

 • „Globālais Dānis” – Sērenam Kirkegoram veltīta izstāde turpina ceļu uz Daugavpili

  09.09.2013.

  Šī gada 10. septembrī 15:30 Daugavpils Universitātes 3. stāva foajē (Vienības ielā 13) tiks atklāta dāņu filozofam, teologam un rakstniekam Sērenam Kirkegoram veltīta izstāde „Globālais Dānis”. Dāņu filozofam Sērenam Kirkegoram šī gada 5.maijā apritētu 200 gadi un šajā sakarā visa gada garumā tiek plānoti dažādi kultūras pasākumi, lai izceltu šo zīmīgo notikumu arī Latvijā.

 • IZM par aktuālajiem jautājumiem par mācību līdzekļu nodrošināšanu

  06.09.2013.

  Lai gan mācību gads jau sācies, tomēr joprojām ir jautājumi, kuri uztrauc gan skolas administrāciju, gan pedagogus, gan vecākus. Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Izglītības valsts kvalitātes dienesta vadītāja Inita Juhņēviča un ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule sniedz skaidrojumu par mācību līdzekļu nodrošināšanu.

 • Preses konference par projektu „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem”

  06.09.2013.

  10.septembrī plkst. 14.00 Daugavpils novada domē (Rīgas ielā 2, 1. st., mācību klasē)notiks projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” atklāšanai veltīta preses konference.

  Informācijai:

  Biedrības “Psiholoģisko konsultāciju centrs “INTENCE””

  vadītāja

  Ludmila Dijokiene,

  t. 27042690,

  ljudmiladi@gmail.com

 • Atbildīgajiem par VIIS

  Sakarā ar apstiprināšanas termiņa pagarināšanu līdz 8. septembra pl. 12.00, visām iestādēm vēlreiz jāapstiprina audzēķnu skaits iestādē

 • Bezmaksas seminārs jauniešu uzņēmējdarbības izglītības veicināšanai

  05.09.2013.

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA „Ķemers Business and Law Company” septembrī un oktobrī Daugavpilī organizē divus bezmaksas seminārus pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogiem un jaunatnes darbiniekiem-treneriem, lai uzlabotu viņu kompetenci darbā ar jauniešiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā. Semināri notiks š.g. 19.septembrī un 10.oktobrī Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldē, Saules ielā 7, Daugavpilī.

 • Atbildīgajiem par VIIS

  05.09.2013.

  Līdz 5.septembra plkst. 17.00 visām mācību iestādēm VIIS sistēmā jābūt apstiprinātām atskaitēm par izglītojamo skaitu.

 • Artišoks 2013 aicina - esi aktīvs un piedalies!

  04.09.2013.

  Līdz Jauniešu festivālam ARTIŠOKS 2013 ir atlikušas tikai dažas dienas! Jau šo sestdien, 7.septembrī, Daugavpils Centrālajā parkā notiks lielais un ilgi gaidītais pasākums, dalībai kurā ir pieteikušās vairāk nekā 50 jauniešu organizācijas un interešu grupas ar jaunām idejām, priekšnesumiem, šoviem, atrakcijām, konkursiem, sacensībām, meistarklasēm un citām aktivitātēm un pārsteigumiem!

 • Uz pirmo klasi ar sakārtotu somu!

  04.09.2013.

  Š.g. 30.augustā Krievu kultūras centrs ielūdza aktīvākos 27.pirmsskolas izglītības iestādes absolventus, lai uzdāvinātu viņiem jaunas skolas somas ar kancelejas piederumiem un bērnu grāmatām.