Arhīvs

 • Iespējamā misija

  14.02.2014.

  Daugavpils 10.vidusskolas skolēni jau vairākus gadus aktīvi iesaistās Ēnu dienas pasākumos. Ēnot gribētāju vecuma amplitūda ir ļoti plaša – no 6. līdz 12.klasei.

 • Es daru tā!

  13.02.2014.

  Daugavpils 12.vidusskolas mazie bērni dzīvo savā mazajā valstī – „savrupmājā”, kas atrodas skaista dārza vidū. Viņus lielajai dzīvei sagatavo radošu skolotāju kolektīvs, kas12.februārī aicināja kolēģes no citām pilsētas skolām uz pieredzes semināru ”Es daru Tā.”

 • Interaktīvo muzejpedagoģisko programmu telpas atklāšana

  13.02.2014.

  Pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda un Daugavpils pilsētas domes atbalstam, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā īstenots projekts „Interaktīvo muzejpedagoģisko programmu telpas izveide Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā”. Š.g. 18.februārī plkst. 12.00 aicinām piedalīties jaunās muzejpedagoģisko programmu telpas atklāšanā!

 • Ēnas reizēm ir pat dienās bez saules

  12.02.2014.

  12.februārī visā Latvijā notiek ikgadējā karjeras izglītības akcija „Ēnu diena”, ko realizē biznesa izglītības biedrība Junior Achievment – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank. Ēnu diena sniedz skolēniem iespēja tuvāk iepazīt iespējamās nākotnes profesijas nianses, saprast, vai izvēlētais darbs vai amats ir piemērots.

 • Sākas skolu komandu pieteikšanās erudīcijas konkursam ”eXperiments”

  12.02.2014.

  Reģistrācija Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursam ”eXperiments” notiks līdz 19. februārim mājaslapā www.experiments.lv. Šogad konkurss būs vēl plašākā mērogā  ar sešām pusfināla kārtām reģionu centru lielākajās pilsētās. Lai piedalītos un cīnītos par galveno balvu  ceļojumu uz siltajām zemēm  jāizveido komanda ar sešiem 8. vai 9. klašu skolēniem un skolotāju - konsultantu. Pēc reģistrācijas dalībnieki sāk pirmo 20 „Iesildīšanās testa” uzdevumu risināšanu.

 • Mazuļi bibliotēkā

  12.02.2014.

  7.februārī Piekrastes bibliotēkā tika organizēta bibliotekārā stunda „Mazuļi bibliotēkā”, uz kuru bija uzaicināti Daugavpils pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Ciemos uz bibliotēku devās divu sagatavošanas grupu audzēkņi.

 • Maza sveces liesmiņa

  12.02.2014.

  Seno latviešu tautas ticējumi teic, ka 2.februārī svinama Sveču diena, kas saukta arī par Ziemas Māras dienu un iezīmē ziemas vidu. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi.

 • „Garā pupa” aicina pieteikt bērnus bezmaksas kultūrizglītojošām ekskursijām

  11.02.2014.

  Bērnu kultūras projekts „Garā pupa” jau piekto sezonu aicina Latvijas novadus, pagastus un skolas pieteikt bērnus bezmaksas kultūrizglītojošām ekskursijām Rīgā. Ekskursiju mērķis ir iepazīstināt ar kultūru bērnus no 6 līdz 12 gadu vecumam, kuriem reģionālās un sociālās nevienlīdzības vai vecāku kūtruma dēļ ir ierobežota pieeja kultūras aktivitātēm.