Arhīvs

 • Ēnas reizēm ir pat dienās bez saules

  12.02.2014.

  12.februārī visā Latvijā notiek ikgadējā karjeras izglītības akcija „Ēnu diena”, ko realizē biznesa izglītības biedrība Junior Achievment – Young Enterprise Latvija sadarbībā ar Swedbank. Ēnu diena sniedz skolēniem iespēja tuvāk iepazīt iespējamās nākotnes profesijas nianses, saprast, vai izvēlētais darbs vai amats ir piemērots.

 • Sākas skolu komandu pieteikšanās erudīcijas konkursam ”eXperiments”

  12.02.2014.

  Reģistrācija Latvenergo koncerna skolēnu erudīcijas konkursam ”eXperiments” notiks līdz 19. februārim mājaslapā www.experiments.lv. Šogad konkurss būs vēl plašākā mērogā  ar sešām pusfināla kārtām reģionu centru lielākajās pilsētās. Lai piedalītos un cīnītos par galveno balvu  ceļojumu uz siltajām zemēm  jāizveido komanda ar sešiem 8. vai 9. klašu skolēniem un skolotāju - konsultantu. Pēc reģistrācijas dalībnieki sāk pirmo 20 „Iesildīšanās testa” uzdevumu risināšanu.

 • Mazuļi bibliotēkā

  12.02.2014.

  7.februārī Piekrastes bibliotēkā tika organizēta bibliotekārā stunda „Mazuļi bibliotēkā”, uz kuru bija uzaicināti Daugavpils pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi. Ciemos uz bibliotēku devās divu sagatavošanas grupu audzēkņi.

 • Maza sveces liesmiņa

  12.02.2014.

  Seno latviešu tautas ticējumi teic, ka 2.februārī svinama Sveču diena, kas saukta arī par Ziemas Māras dienu un iezīmē ziemas vidu. Latvieši pat visu februāri izsenis dēvējuši par sveču mēnesi.

 • „Garā pupa” aicina pieteikt bērnus bezmaksas kultūrizglītojošām ekskursijām

  11.02.2014.

  Bērnu kultūras projekts „Garā pupa” jau piekto sezonu aicina Latvijas novadus, pagastus un skolas pieteikt bērnus bezmaksas kultūrizglītojošām ekskursijām Rīgā. Ekskursiju mērķis ir iepazīstināt ar kultūru bērnus no 6 līdz 12 gadu vecumam, kuriem reģionālās un sociālās nevienlīdzības vai vecāku kūtruma dēļ ir ierobežota pieeja kultūras aktivitātēm.

 • Mūsu mazās čempiones

  11.02.2014.

  Š.g. 11.februārī Rugājos notika Latgales reģiona skolēnu finālsacensības basketbolā „Jauno basketbolistu kauss” 2000.-2001.g.dz.sportistiem.

 • Seminārs „Veselīgs dzīvesveids”

  11.02.2014.

  Š.g. 30.janvārī Daugavpils logopēdiskā internātpamatskola – attīstības centrs (DLIAC) organizēja un novadīja pilsētā pieredzes apmaiņas semināru „Veselīgs dzīvesveids”. Logopēdiskā skola – attīstības centrs uzņēma Daugavpils Iekļaujošas izglītības atbalsta centra (DIIAC) pārstāvjus, DIIAC vadītāju R.Latišu, pilsētas logopēdu MA vadītāju V.Prokofjevu, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu logopēdes.

 • Sniega diena

  10.02.2014.

  Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās slēpošanas federācijas ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Pasaules Sniega diena Latvijā tiek rīkota par godu Pasaules Sniega dienai un tiek rīkota, lai pievērstu bērnu un jauniešu uzmanību ziemas sporta veidiem un aktivitātēm uz sniega. Sniega dienas moto ir „Vediet bērnus uz sniega!”, starptautiskā devīze „Bring Children to the Snow!”