Arhīvs

 • Seminārs izglītības iestāžu vadītājiem

  28.08.2013.

  27.augustā notika informatīvs seminārs vispārizglītojošo un interešu izglītības iestāžu un Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skolas” direktoriem un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītājām un arodkomiteju priekšsēdētājiem.

 • Lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā” tuvojas noslēgumam!

  27.08.2013.

  Aizrit vasaras brīvlaika pēdējā nedēļa! Daugavpils pilsētas publiskajās bibliotēkās tuvojas noslēgumam lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā”. Kopā programmā Daugavpilī iesaistījās 410 bērni un jaunieši, kuri katru ceturtdienu piedalījās tematiskajos pasākumos, apmeklēja dažādas radošās darbnīcas, kopā ar populāriem grāmatu varoņiem devās literārajos ceļojumos, kā arī apguva jaunas prasmes un iemaņas darbā ar planšetdatoriem un elektroniskajām grāmatām.

 • Skolēnu sasniegumu vērtēšana latviešu valodas un literatūras stundās

  27.08.2013.

  Mūsdienu sabiedrības raksturīga iezīme ir tiekšanās pēc sasniegumiem, tādēļ aktuāls ir jautājums, kā vērtēt sasniegumus dažādās dzīves jomās – sportā, politikā, kultūrā, izglītībā, sadzīvē utt. –, kā tos izmantot un ko tie dod. Skolēnu atbildes uz jautājumu, kas ir sasniegumi, ir diezgan vienkāršas, saistītas galvenokārt ar skolu un visbiežāk – tieši ar saņemto vērtējumu. Ne mazāk svarīgs šis jautājums ir arī skolotājiem.

 • Par ēdināšanas izdevumu atvieglojumiem 1.-6.klašu izglītojamiem

  26.08.2013.

  Ar 2013.gada 1.septembri stājas spēkā grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2012.gada 12.jūlija saistošajos noteikumos Nr.14 „Ēdināšanas izdevumu atvieglojumi izglītojamiem”, kuri nosaka ēdināšanas izdevumu atvieglojumu apmēru un piešķiršanas kārtību Daugavpils pilsētas vispārējās izglītības iestāžu 1.–6.klašu izglītojamajiem.

 • Un atkal zvani aicinās klasēs…

  23.08.2013.

  Jau mazliet sārtojas kļavas, kastaņi briest arvien apaļāki, dārzos spilgti iedegas gladiolu un dāliju liesmas… Vasara pamazām atvadās, un nu jau pavisam tuvu ir rudens. Drīz skolu gaiteņus un klases piepildīs skolēnu čalas.

 • Nāc sportot ARTIŠOKA laikā!

  22.08.2013.

  Nav svarīgi, vai esi profesionālis, iesācējs vai tev vienkārši patīk FUTBOLS vai BASKETBOLS, savāc komandu un piedalies futbola vai ielas basketbola sacensībās, kas tiks organizētas šogad 7.septembrī no plkst. 15:00 lielā festivāla ARTIŠOKS laikā! Tāpat visus sporta un piedzīvojumu fanus Jaunatnes departaments aicina piedalīties rīkotajā FOTORALLIJĀ, kas arī notiks ARTIŠOKA ietvaros.