Arhīvs

 • Brīvprātīgo forums

  02.12.2013.

  Jaunatnes departaments atgādina, ka 4.decembrī notiks brīvprātīgo forums „Esmu gatavs, bet….”, uz kuru tiek aicināti visi interesenti.Forums notiks Daugavpils Valsts ģimnāzijas aktu zālē plkst. 15.30.

 • Festivāls „Sportiskā ģimene”

  02.12.2013.

  Š.g. 30.novembrī visi Daugavpils 3.vidusskolas pirmklasnieki un viņu vecāki tika aicināti uz festivālu „Sportiskā ģimene”. Ģimenes bija atsaucīgas un ieradušās kuplā skaitā kopā ar vecmāmiņām un vectētiņiem, krustmātēm un krusttēviem, jaunākajiem un vecākajiem brāļiem un māsām.

 • Eiropas klubu tikšanās Latgalē, Daugavpilī

  02.12.2013.

  28.novembrī notika reģionālā tikšanās Latgalē pastāvošajiem un topošajiem jauniešu Eiropas klubiem. Latgales skolu klubus uz tikšanos aicināja Daugavpils Eiropas klubs „Eurosun", kurš darbojas Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā „Saules skola” un kuru vada vēstures skolotāja E.Balode. Daugavpilī viesojās arī Rēzeknes Valsts ģimnāzijas klubs „Atklāj Eiropu", ko vada skolotāja A.Melne.

 • Vai tu zini brāļu Grimmu pasakas vācu valodā?

  02.12.2013.

  28.novembrī notika pilsētas pasākums vācu valodā „Brain-ring” 9.-12.klašu skolēniem, kuru organizēja Daugavpils 12.vidusskolas vācu valodas skolotāji. Šogad pasākums bija veltīts brāļiem Grimmiem un viņu pasakām.

 • Konkurss skolu jauniešiem ”Jaunais Kultūras kanons (1991-2013)”

  02.12.2013.

  Lai uzturētu diskusiju par Latvijas kultūras mantojumu un mākslas vērtībām, nacionālo identitāti un sabiedrības kolektīvo atmiņu, skolu jauniešiem jau otro gadu tiek organizēts konkurss par Latvijas kultūras kanonu.2014. gada konkursa moto:”Jaunais Kultūras kanons (1991-2013)”, tā mērķis – pievērst skolēnu uzmanību kultūras un mākslas vērtību jaunrades aktuālajiem procesiem mūsdienu Latvijā.

 • Titula ,,Gada sporta skolotājs” nominante – J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas sporta skolotāja Skaidrīte Baško

  02.12.2013.

  Lai popularizētu sporta skolotāja nozīmi veselīgas jaunās paaudzes izglītošanasprocesā un noteiktu profesionālāko sporta skolotāju valstī 2013.gadā, Izglītabas un zinātnesministrija jau devīto gadu organizē konkursu ,,Gada sporta skolotājs”. J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija dalībai konkursā pieteica savu sporta skolotāju Skaidrīti Baško.

 • Skolotājus aicina pieteikties etwinning tiešsaistes kursam par starptautisko projektu organizēšanu izglītības iestādēs

  02.12.2013.

  Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra starptautiskās skolu sadarbības programmas eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos eTwinning tiešsaistes kursam „Starptautisko projektu organizēšana izglītības iestādēs”. Kursa mērķis ir veicināt pedagogu prasmes kvalitatīvu un mācību kontekstam atbilstošu starptautisku sadarbības projektu veidošanai. Kurss ir bezmaksas. Pieteikšanās termiņš 2013.gada 4.decembris.

 • Mazo grāmatu lasītāju sveiciens Jaunbūves bibliotēkai!

  29.11.2013.

  Rudenīgā dienā, 29.novembrī, Daugavpils pilsētas 30.pirmsskolas izglītības iestāde „Sprīdītis” piedalījās Latgales Centrālās bibliotēkas filiāles „Jaunbūves bibliotēka” 60 gadu jubilejas svinībās. Bibliotēka uz tām aicināja visus bibliotēkas lietotājus – pirmsskolas izglītības iestādes, tuvākos skolu bibliotekārus – savus sadarbības partnerus un daudzus citus atbalstītājus.

 • Konkursa „Gada sporta skolotājs” dalībnieki sacentīsies otrajā kārtā

  29.11.2013.

  29.novembrī Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā norisināsies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa „Gada sporta skolotājs” otrā kārta. Konkursā par galveno titulu un piemiņas balvu turpinās sacensties seši pedagogi – Evita Auniņa (Liepājas 8.vidusskola), Irēna Sproģe (Gulbenes vidusskola), Aivars Eņģelis (Dursupes pamatskola), Dace Ametere (Rīgas Ziepniekkalna sākumskola), Sintija Robule-Ciganska (Lādezera pamatskola) un Skaidrīte Baško (J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija).

  Turam īkšķus par mūsu skolotāju!