Arhīvs

 • Skolu ziņas: Divu Daugavpils skolu pārstāves piedalījās eTwinning konferencē Francijā

  29.10.2019.

  No 24. līdz 26.oktobrim Francijas pilsētā Mandelieu-la-Napoule notika eTwinning ikgadējā starptautiskā konference. Vairāk nekā 500 skolotāju no visas Eiropas, Nacionālo un Eiropas eTwinning projektu uzvarētāji un finālisti, eTwinning Nacionālo Atbalsta dienestu pārstāvji diskutēja par tēmu “Kur izglītība satiekas ar demokrātiju” (“Where Education Meets Democracy”).

 • Skolu ziņas: Turpinās aktivitātes projektā „Manas fotogrāfijas Eiropas kanvā”

  28.10.2019.

  No 2019.gada 21.oktobra līdz 25.oktobrim Polijā, pilsētā Radoma, Józef Piłsudski pamatskolā tika novadīta trešā mācību/mācīšanās/mācīšanas aktivitāte projektā „Manas fotogrāfijas Eiropas kanvā”, kur Daugavpils 11.pamatskolu pārstāvēja izglītības iestādes direktores vietniece izglītības jomā Ilona Kokina, svešvalodu skolotāja Jeļena Lucijanova un izglītojamie Daniels Bogatirjovs, Sofija Bondina, Ilāna Skreba, Artjoms Leonovs, Anastasija Vasiļjeva.

 • Jauna pieredze mūsdienas tehnoloģijās

  28.10.2019.

  Skolēnu rudens brīvlaikā mājturības un tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotāji apmeklēja Latgales Centrālās Bibliotēkas ģimenes digitālo aktivitāšu centru.Bibliotēkas darbinieki organizēja skolotājiem meistarklasi par 3D pildspalvas iespējām. Kolēģi veiksmīgi apguva jaunās tehnoloģijas un darba procesā tapa skaisti un interesanti objekti.

 • Grāmatu pārvērtības

  28.10.2019.

  15.oktobrī Daugavpils Saskaņas pamatskolā tika organizēts seminārs “Grāmatu locīšana” pilsētas mājturības un tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotājiem.Ar savu meistarību un darba noslēpumiem dalījās Daugavpils Saskaņas pamatskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāja Lāsma Šembela. Skolotāja stāstīja un rādīja, kā vecās grāmatas var iegūt otru dzīvi, kā var pārvesties par unikāliem telpu dekoriem, kuru formas varbūt gan ovālas, gan eglītes vai ķirbja veidā, jo viss atkarīgs tikai no autora fantāzijas.

 • Izrāde “VECMĀMIŅU VALSTS” noslēdz viesizrāžu ciklu

  25.10.2019.

  Teātra trupas KVADRIFRONS izrāde “Vecmāmiņu valsts”, kas pirmizrādi piedzīvoja šovasar, sarunu festivālā LAMPA, noslēdz savu rudens viesizrāžu ciklu. Pēc veiksmīgi aizvadītām izrādēm Valmierā, Kuldīgā un Liepājā, iestudējums dosies uz Latgali. 7.novembrī, plkst.19.00 izrāde būs skatāma Rēzeknes teātrī “Joriks” (Atbrīvošanas aleja 97, Rēzekne), bet 20.novembrī plkst.18.00, iestudējums “Vecmāmiņu valsts” tiks rādīts Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles iela 30, Daugavpils). Abās izrādēs piedalīsies Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas bērnu koris, diriģentes Andas Lipskas vadībā. Pēc izrādes aicinām uzkavēties uz nelielu diskusiju ar radošo komandu.

 • Erasmus+ darba vērošana Itālijā

  24.10.2019.

  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas Klavieru nodaļas vadītāja Ilona BROKA un Mūzikas vēstures un teorijas nodaļas vadītāja Gaļina ZAVADSKA no 2019.gada 14.oktobra līdz 18.oktobrim Erasmus+ programmas profesionālo skolu sektora projekta “Ar tradīcijām uz inovācijām” ietvaros apmeklēja darba vērošanu līdzīgās mūzikas skolās un ar mūziku saistītās iestādēs Milānā, Itālijā, uzņemošās organizācijas Giovani per l'Europa sagatavotajā programmā.

 • Skolu ziņas: Tikšanās Francijā projekta ietvaros

  24.10.2019.

  Daugavpils Krievu vidusskola-licejs ir uzsācis jaunā Starptautiskā Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības projekta „Mūsu atbildība ir pamats stiprākai Eiropai” („Growing Responsible - Empower Europe Now (G.R.E.E.N)”) īstenošanu, kura galvenie mērķi ir attīstīt starpkultūru pieredzi, sekmēt skolēnu sabiedrisko aktivitāti un pilsonisko līdzdalību; novērst priekšlaicīgu mācību pārtraukšanu, sniedzot priekšstatu par to, ko skolēni mācās, un sagatavot viņus iesaistīšanai darba dzīvē; paplašināt uzņēmējdarbības kultūru skolā; paaugstināt skolēnu izpratni par Eiropas pilsonību, ieskaitot refleksiju par ilgtspējīgu attīstību.