Arhīvs

 • Latgales keramika fotomirkļos

  12.06.2020.

  Jau pēc nedēļas, 19.jūnijā plkst.16.00 Daugavpils Māla mākslas centrā tiks atklāta fotogrāfiju un keramikas izstāde “Latgales zelta pods”. Izstāde tapusi kā daļa no ekspedīciju projekta “Latvijas zelta pods”.

 • Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena Daugavpilī

  12.06.2020.

  Svētdien, 14.jūnijā plkst.11.00 Andreja Pumpura skvērā pie piemiņas akmens “Nevainīgajiem sarkanā terora upuriem” notiks komunistiskā genocīda upuriem veltīts piemiņas brīdis. Pasākumu ik gadu rīko Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sadarbībā ar Daugavpils politiski represēto klubu un Daugavpils pilsētas domi.

 • Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs pakāpeniski atsāk darbu

  12.06.2020.

  No 16.jūnija Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrs atsāk piedāvāt nodarbības un radošās darbnīcas bibliotēkā reģistrētajiem lietotājiem. Rindas kārtībā tiks turpinātas robotikas, 3D modelēšanas un digitālās mājturības nodarbības, kas tika pārtrauktas ārkārtējās situācijas dēļ. Uz nodarbībām dalībnieki tiks aicināti individuāli.

 • Pieredzes apmaiņas semināri pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas semināros pirmsskolas izglītības iestādēm par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties uz PIRMSSKOLAS pedagogu pieredzes apmaiņas semināriem par latviešu valodas lietojumu profesionālajām vajadzībām un mācību satura apguvi valsts valodā.

 • Pieredzes apmaiņas semināri vispārējās izglītības iestāžu pedagogiem

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas pedagogiem semināros par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina skolas pieteikties uz VISPĀRĒJĀS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU pedagogu (1.-9. klasei) pieredzes apmaiņas semināriem par latviešu valodas lietojumu profesionālajām vajadzībām un mācību satura apguvi valsts valodā.

 • Projektā izstrādāto mācību un metodisko materiālu informatīvie un ieviešanas semināri

  12.06.2020.

  Lai sniegtu atbalstu, sadarbības un pieredzes apmaiņas iespējas pedagogiem semināros par latviešu valodas apguves metodiku un lietojumu laikā, kad notiek pakāpeniska pāreja uz mācībām valsts valodā, projekta īstenošanas laikā Latviešu valodas aģentūra (turpmāk – LVA) aicina PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS IESTĀŽU UN SĀKUMSKOLAS pedagogus pieteikties uz semināriem par projektā izstrādātajiem mācību un metodiskajiem materiāliem.

 • Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas pakāpeniski samazina ierobežojumus izglītības un sporta jomā

  10.06.2020.

  10.jūnijā Latvijā tiek atcelta ārkārtējā situācija un pakāpeniski mazināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Kaut gan līdz 2020.gada 31.jūlijam nav atļauts mācību process klātienē, tomēr no 10.jūnija darbu ierastajā režīmā varēs sākt pirmsskolas izglītības iestādes. To paredz 2020.gada 9.jūnijā valdībā apstiprinātais noteikumu projekts “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Ņemot vērā sasniegtos rezultātus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanā un lai pasargātu sabiedrību no tās atkārtota uzliesmojuma, dažādu ierobežojumu atcelšana notiks pakāpeniski, vienlaikus stingri ievērojot spēkā esošos piesardzības pasākumus.