Arhīvs

 • “Dzejas dienas 2019” Daugavpils bibliotēkās

  04.09.2019.

  Latgales Centrālā bibliotēka un filiāles no 9. līdz 14.septembrim piedāvā plašu Dzejas dienu pasākumu programmu dažādu paaudžu lasītājiem. Gaidāmas literāras tikšanās pieaugušajiem un bērniem ar populārajām latviešu autorēm Ingu Gaili un Inesi Zanderi, kā arī ar Daugavpils un novada dzejniekiem, dzejas stundas dažāda vecuma skolēnu grupām un bagātīgs literatūras izstāžu klāsts.

 • Daugavpils Krievu vidusskolai-licejam 1.vieta valstī

  03.09.2019.

  Š.g. 30.augustā Valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī svinīgajā ceremonijā apbalvoja Ata Kronvalda balvas ieguvējus, kā arī pasniedza Lielās un Mazās pūces balvu visaugstāk novērtētajām skolām par talantīgo skolēnu sasniegumiem valsts un starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātnisko darbu lasījumos 2018./2019.mācību gadā.

 • 2019./2020.mācību gads, brīvdienas un pārbaudes darbi

  02.09.2019.

  Ministru kabineta (MK) noteikumi Nr.777 “Noteikumi par 2019./2020.mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku” nosaka 2019./2020.mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku un brīvdienu laiku tām vispārējās izglītības iestādēm, kuras īsteno vispārējās pamatizglītības programmas un vispārējās vidējās izglītības programmas.

 • Bērnu drošība – viens no svarīgākajiem nosacījumiem

  29.08.2019.

  Lai gan saulīte mūs vēl lutina, tomēr klāt jau septembris, kad atkal sākas skolas gaitas. Vecākiem vajadzētu pārliecināties par to, vai bērns joprojām atceras mācītās gudrības, no kurām atkarīga viņa paša drošība un veselība. Ar bērniem jārunā par drošību, iespējamo traumatismu un dažādiem apdraudējumiem.

 • Šoruden Daugavpili apmeklēs populāri bērnu grāmatu autori

  29.08.2019.

  Latgales Centrālā bibliotēka ir ieguvusi Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu ilgtermiņa projekta “Tiekamies bibliotēkā! Bērnu rakstnieki Daugavpilī” 1.kārtas īstenošanai (piesaistītais finansējums – 600EUR). Projekta ietvaros no šī gada septembra līdz decembrim Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiks rīkotas desmit tikšanās ar pieciem populāriem un lasītāju iemīļotiem bērnu un jauniešu grāmatu autoriem – Inesi Zanderi, Eviju Gulbi, Uldi Ausekli, Aivaru Kļavi un Liliju Berzinsku.

 • Izglītības pārvaldē viesojās Lielbritānijas delegācija

  29.08.2019.

  27.augustā Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē viesojās Lielbritānijas delegācija – Bekki Ostina (Becky Austin, Britu padome, Lielbritānija) un Stīvens Frīmans (Steven Freeman, Lielbritānijas vēstniecība Rīgā), kā arī Zane Matesoviča (Britu padome, Latvija) –, kas vērtēja Britu padomes Latvijā īstenotās programmas no 2016.gada līdz šodienai.