Arhīvs

 • Skolu ziņas: Daugavpils Vienības pamatskolā notika zinātkāri veicinošas nodarbības pamatskolas skolēniem „Aizrautīgā Eiropa”

  02.05.2019.

  Zinātkāri veicinošas nodarbības „Aizrautīgā Eiropa” vadīja Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš, bet pozitīvu emociju Eiropas spēli – multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis. Tās bija vērtīgas, praktiskas nodarbības, kuru atslēgas vārdi bija Eiropas Savienība esi Tu pats; esi radošs, esi zinošs, esi aktīvs, domā, sapņo, esi!

 • DARBS PROJEKTĀ ES PILSOŅIEM TURPINĀS

  02.05.2019.

  2018.gada rudenī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sāka īstenot Eiropas Savienības “Eiropa pilsoņiem” programmas projektu “Iepazīstot Eiropas cilvēkus, atklāj Eiropu no jauna”. Projekta mērķis ir Eiropas vērtību aktualizēšana, lai veicinātu Eiropas pilsoņu sadarbību ne tikai politiskajā līmenī, bet arī pilsoniskajā. Projekta moto ir „Mēs zinām, mēs apspriežam, mēs izsakām savu viedokli par Eiropas Savienības vienotību un attīstību”.

 • Skolu jauniešiem prāta spēles

  30.04.2019.

  Biedrība “Nāc spēlēt” dibināta ar mērķi radīt sabiedrībai interesi mācīties un izglītoties ar prieku, kas organizē skolu jauniešiem prāta spēles kā pozitīvas sacensības spēli, kurās skolēnus aicina izzināt vairāk, izmantojot iegūtās zināšanas dažādos mācību priekšmetos.

 • Skolu ziņas: Radošā nedēļa

  30.04.2019.

  Uzreiz pēc Lieldienām, š.g. 23.-26.aprīlī, J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā norisinājās Radošā nedēļa. Šīs nedēļas laikā skolēniem bija iespēja izpaust savu radošumu dažādos veidos.

 • Pirmsskolu ziņas: Lielās Talkas aktivitātes Daugavpils pilsētas 4.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē

  29.04.2019.

  Aprīļa nogalē visā Latvijā aktīvi tika organizēta Lielā Talka 2019, kas apvienoja visas Latvijas mazos un lielos talkotājus viena liela mērķa īstenošanā – padarīt Latviju par viszaļāko valsti pasaulē. Daugavpils pilsētas 4.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde jau daudzus gadus ir aktīvs talkotājs, ko apliecina skaisti labiekārtotā teritorija un bērnu zināšanas dažādās aktivitātēs par tēmām: dabas piesārņošana, atkritumu šķirošana, savas vides labiekārtošana un saudzēšana.

 • "FIZMIX Eksperiments" fizikas festivāls

  29.04.2019.

  11.maijā Rīgas Kongresu namā un tā laukumā visas dienas garumā ar aktīvu programmu notiks lielākais fizikas notikums Latvijā un Baltijā - "FIZMIX Eksperiments" fizikas festivāls. Festivāla programmu no plkst.11.00 līdz plkst.17.00 veidos trīs lielas aktivitāšu zonas – brīvdabas skatuve, Latvijas skolu fizikas erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” fināls un radošo aktivitāšu pieturas.

 • Latvijas 15 gadi Eiropas Savienībā un NATO

  29.04.2019.

  Iestāšanās pasaules lielākajās starptautiskajās organizācijās – NATO un ES – ir Latvijas lielākie sasniegumi ārpolitikā, kuriem šogad aprit 15 gadi. Tāpēc šī notikuma vienaudži, 8.-9.klašu skolēni, 25.aprīlī tika aicināti piedalīties konkursā “Latvijas 15 gadi ES un NATO”.