Arhīvs

 • Informācija daudzbērnu ģimenēm par bezmaksas ēdināšanu Daugavpils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs

  16.08.2021.

  Pamatojoties uz Daugavpils pilsētas domes 2021.gada 13.maijā pieņemtajiem grozījumiem 2015.gada 13.augusta saistošajos noteikumos Nr.33 „Ēdināšanas izdevumu kompensēšana izglītojamajiem pirmsskolas izglītības iestādēs”, sākot ar š.g. 1.septembri Daugavpils pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēs visās vecuma grupās izglītojamajiem no daudzbērnu ģimenēm, kuras izmanto valsts īstenoto atbalsta programmu „Latvijas Goda ģimenes apliecība „3+ Ģimenes karte”” un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā, tiks nodrošināta bezmaksas ēdināšana.

 • Skolu ziņas: Atkal esam ceļā, lai mācītos un kļūtu labāki!

  12.08.2021.

  Skola ir tā vieta, kur pastāvīgi jāiet pretī laikam, paplašinot ne tikai skolēnu, bet arī skolotāju redzesloku, sekojot visām aktualitātēm, kas saistītas ar tehnoloģiju attīstību un izmantošanu skolā, lai ieinteresētu skolēnus un veicinātu zināšanu un prasmju attīstību. No š.g. 31.jūlija līdz 7.augsutam Daugavpils 3.vidusskolas skolotāji Nauris Kupcovs un Genadijs Petrovs piedalījās Erasmus+ (KA 1) apmācības mobilitātē “Pārmaiņu ieviešanas atslēga – efektīva mācību stunda”, apmeklējot mācību kursu “Making the most of New Technologies, Apps and Social Media in the classroom” Itālijā, Palermo.

 • Skolu ziņas: Erasmus+ projekta kursi STEM jomā Portugālē

  11.08.2021.

  Šī gada jūlijā Portugālē (Porto) starptautiskā Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.1 (KA1) skolu sektora projekta “Skolas izglītības kvalitātes paaugstināšana un pedagogu labā prakse skolēnu caurviju kompetenču attīstībā” (Nr.2019-1-LV01-KA101-060312) ietvaros Daugavpils 16.vidusskolas direktores vietniece, matemātikas skolotāja Regīna Urbanoviča un bioloģijas, ķīmijas skolotāja Jeļena Markova apmeklēja tālākizglītības kursus “STEM izglītības veicināšana, izmantojot skolotāju apmācību”. Tajos piedalījās skolotāji no Latvijas, Itālijas, Rumānijas un Portugāles.

 • Skolu ziņas: Vācu valodas kurss “Fit in Deutsch”

  11.08.2021.

  Erasmus+ programmas skolu sektora projekta “Skolas izglītības kvalitātes paaugstināšana un pedagogu labā prakse skolēnu caurviju kompetenču attīstībā” (Nr.2019-1-LV01-KA101-060312) ietvaros no 1. līdz 7.augustam Daugavpils 16.vidusskolas skolotāja Jeļena Sardiko piedalījās starptautiskajā vācu valodas kursā „Fit in Deutsch” Melliehā, Maltā. Kursa organizatori bija Carob Institute – Empowering Teachers, kursa vadītāja Gertraud Lehr dzīvo Vācijā, vācu valoda ir viņas dzimtā valoda, pieredzējusi pedagoģe, jau daudzus gadus vada seminārus un mācību metodikas kursus angļu un vācu valodas skolotājiem starptautiskā līmenī.

 • Tuvojas Daugavpils pedagogu augusta konference "Veiksmīgam mācību gada sākumam"

  09.08.2021.

  Gatavojoties 2021./2022.mācību gada sākumam, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde Daugavpils pilsētas pedagogus un izglītības iestāžu administrācijas pārstāvjus aicina piedalīties ikgadējā skolotāju augusta konferencē „Veiksmīgam mācību gada sākumam”, kura notiks š.g. 24.augustā no plkst.10.00 līdz plkst.14.00 ZOOM konferences formātā.

 • Skolu ziņas: Vasara – iespēju laiks

  03.08.2021.

  Vasara skolotājiem nav tikai atvaļinājuma un atpūtas laiks, bet arī iespēja paplašināt savas zināšanas un redzesloku. No 25.jūlija līdz 1.augustam Daugavpils 3.vidusskolas skolotājas Mārīte Daugsta, Andra Giptere, Ļubova Kravceviča, Ieva Vitkova un Nora Kokiņa piedalījās Erasmus+ (KA 1) apmācības mobilitātē “Pārmaiņu ieviešanas atslēga – efektīva mācību stunda” Itālijā, Soverato. Tas bija kā turpinājums jau pirms diviem gadiem Maltā starptautiskajā projektā iesāktajai sevis pilnveidošanai un angļu valodas zināšanu uzlabošanai, kas nepieciešamas kompetenču pieejas realizēšanai mūsdienīgā mācību procesā.