Arhīvs

 • Valsts svētku simbolu medības kopā ar ģimeni

  08.11.2021.

  Aicinām bērnus pastaigu laikā iesaistīt dažādu ar valsts svētkiem saistītu simbolu meklēšanā un atpazīšanā, izmantojot īpaši Lāčplēša dienai un 18.novembrim radītās darba lapas. Svētku nedēļā īpašās darba lapas lejuplādei būs pieejamas bez maksas tuduu.lv mājaslapā kā dāvana visām ģimenēm Latvijas valsts svētkos.

 • Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis izzinošu materiālu par valsts svētku svinēšanas tradīcijām Daugavpilī: no Latvijas valsts proklamēšanas līdz simtgadei

  Atslēgvārdi: DNMM ziņas

  08.11.2021.

  Gatavojoties Valsts svētkiem, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis izzinošu materiālu par valsts svētku svinēšanas tradīcijām Daugavpilī: no Latvijas valsts proklamēšanas līdz simtgadei “Svētku uguns mirdzumā”. Sagatavotais materiāls ir paredzēts no pirmsskolas līdz 4.klašu un no 5. līdz 12.klašu skolēniem, tas ir arī vērtīgs palīgmateriāls skolotājiem.

 • TJN “Annas 2” rīko foto mākslas konkursu “Jaunieši”

  05.11.2021.

  TJN “Annas 2” aicina jauniešus 12-25 gadu vecumā piedalīties foto mākslas konkursā “Jaunieši”, kas norisināsies no šī gada 1.novembra līdz 10.decembrim. Visi konkursā iesniegtie darbi tiks vērtēti, un laureāti dažādās vecuma grupās saņems TJN “Annas 2” sadarbības partneru – “Baltijas Foto Serviss” un izdevniecības “Neputns” – balvas.

 • Kopienu iniciatīvu konkurss

  05.11.2021.

  Izglītības iniciatīvu centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā izsludina kopienu iniciatīvu konkursu "Darbīgās kopienas Latgalē", kas dod iespēju piesaistīt finansējumu līdz 2000 EUR savas idejas īstenošanai.

 • Patriotu dienu norises Daugavpils bibliotēkās

  Atslēgvārdi: LCB ziņas

  05.11.2021.

  Novembrī, valsts svētku mēnesī, Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs noris Patriotu dienas. Lai veicinātu patriotismu un rosinātu apzināties piederību savai valstij, novadam un pilsētai, bibliotēkas piedāvā izglītojošu un izzinošu tiešsaistes pasākumu programmu.

 • RTU BJU zinātnes kastītes

  Atslēgvārdi: RTU ziņas

  04.11.2021.

  Lai nodrošinātu bērnu un jauniešu mērķtiecīgu virzību darba tirgū pieprasītājās inženierzinātņu un dabas zinātņu jomās, ir būtiski pēc iespējas agrīnākā vecuma posmā piedāvāt inženierzinātņu saturu gan mācību procesā, gan interešu izglītībā. Rīgas Tehniskā universitātē vairākus gadus darbojas starptautiska iniciatīva “Bērnu un jauniešu universitāte” (RTU BJU), kas piedāvā bērniem un skolotājiem adaptētu saturu un interaktīvus risinājumus inženierzinātņu un dabas zinātņu jomās.

 • Uzaicinājums iesaistīties LAPAS kampaņā "Mērķē attīstībā"

  04.11.2021.

  Š.g. 20.septembrī biedrība "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai"(LAPAS) sadarbībā ar Starpnozaru koalīciju Ilgtspējīgas attīstības mērķu ieviešanai (IAM koalīcija) uzsāka kampaņu "Mērķē attīstībā!" ilgtspējīgas attīstības mērķu izpratnes un rīcības aktivizēšanai.