Arhīvs

 • Daugavpilī tiks noskaidrots Skaļās lasīšanas čempions

  Atslēgvārdi: LCB ziņas

  18.05.2022.

  2022. gada 20. maijā plkst. 14.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas iniciētās lasītveicināšanas kampaņas “Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība” Daugavpils reģionālais fināls 5. klašu skolēniem. Par Daugavpils Skaļās lasīšanas čempiona titulu un ceļazīmi uz Valsts finālu cīnīsies astoņi skolu posma uzvarētāji.

 • Kad mērķis ir sasniegts, jāizvirza jauns!

  17.05.2022.

  Š.g. 12.maijā uz sportiskajām aktivitātēm kopā pulcējās Daugavpils pašvaldības izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldes. Šīs aktivitātes saliedēja komandu un deva iespēju pacīnīties un sasniegt labākus rezultātus.

 • Sarunu skola LAMPA 25.maijā Daugavpilī aicina uz dialogu apļiem

  17.05.2022.

  Sarunu skola LAMPA sadarbībā ar LAVKA 25.maijā aicina uz Dialogu apļiem, kur kopīgi veidosim sarunas par būtisko. Dialoga apļos tiek gaidīts ikviens – gan intravertie, gan ekstravertie, gan jaunieši, gan seniori, gan tie, kam patīk runāties, gan tie, kas māk uzklausīt.LAMPAS dialogu apļos varēs apgūt un praktizēt dialoga prasmes un tādējādi kļūt par labāku sarunu biedru. Par sarunas tēmu ir izvēlēta “Kas ir mans un Daugavpils apslēptais potenciāls?”.

 • Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sveica skolēnus un viņu pedagogus par izciliem sasniegumiem 2021./2022.mācību gadā

  17.05.2022.

  Lūkojoties pa logu, redzam, ka klāt ir pavasaris, bet, ieskatoties kalendārā, jaušams, ka noslēgumam tuvojas vēl viens mācību gads, kad laiks ir palūkoties, kā tad šajā mācību gadā ir veicies un kādus izcilus panākumus starptautiskā, valsts un novada līmenī esam sasnieguši, roku rokā sadarbojoties, mūsu pilsētas audzēkņiem kopā ar saviem pedagogiem. Tieši tāpēc vakar, 16.maijā, Daugavpils Vienības nama Koncertzālē tika sumināti 2021./2022.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu, sporta un interešu pasākumu laureāti un viņu pedagogi.

 • Daugavpils 12.vidusskolā noslēdzošā mācību aktivitāte Erasmus+ projekta “Kopā dažādībā” ietvaros

  Atslēgvārdi: Skolu ziņas, Erasmus+ ziņas, Skolu ziņas, Erasmus+ ziņas

  17.05.2022.

  Šobrīd šķiet, ka cilvēces lielākais izaicinājums ir mācīšanās. Mācīšanās no vēstures, no pieredzētā un piedzīvotā, no darītā un sasniegtā.Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) Stratēģisko skolu sadarbības partnerību projekta "Together in our Diversity" ("Kopā dažādībā"; līguma Nr.2019-1-ES01-KA229-064643_2) ietvaros, Daugavpils 12.vidusskola no 9.maija līdz 13.maijam uzņēma viesus no Spānijas, Itālijas un Rumānijas, lai visi kopā darbotos, mācītos cits no cita, uzkrātu zināšanas un sasniegtu projekta mērķus tikšanās tēmas „Spējas, speciālās vajadzības, apdāvināti skolēni, īpašās programmas” ietvaros. Šī bija pēdējā projekta mācību aktivitāšu tikšanās, kura Covid-19 pandēmijas dēļ iepriekš tika pārcelta.

 • Piektdien atklāts Jauniešu iniciatīvu centrs!

  16.05.2022.

  Piektdien, 13. maijā, Raiņa ielā 69 noritēja Jauniešu iniciatīvu centra atklāšana. Centra svinīgajā atklāšana notika neformālā, kur ikviens varēja piedalīties un iziet vairākas jauniešu izveidotās stacijas: uzrakstīt ideju kastē savu piedāvājumu jauniešu centram, iesniegt savu ideju Jauniešu iniciatīvu centra nosaukumam, pārbaudīt savas zināšanas un izpildīt 10 jautājumu kvestu, kā arī uzzīmēt, kā varētu izskatīties šī ēka nākotnē.

 • Atgriežamies Portugālē Erasmus+ “PlayEG” projekta ietvaros

  Atslēgvārdi: Skolu ziņas, Erasmus+ ziņas

  16.05.2022.

  Š.g. 2.maijā Daugavpils 3.vidusskolas ekonomikas skolotājs Nauris Kupcovs un dizaina un tehnoloģiju skolotāja Jeļena Salogube, kā arī seši skolēni – Agnese Goreva, Anastasija Svirska, Ksenija Kovaļkova, Darja Dmitrijeva, Konstantīns Deņisovs un Romāns Gomolko devās uz Mangualdi, Portugālē, lai turpinātu īstenot Erasmus+ projektu “PlayEG”. Projekta mērķis ir turpināt pilnveidot uzņēmējdarbības kompetenci, piedaloties dalībskolas organizētās aktivitātēs. Tikšanās laikā tika stiprināta izpratne par to, kā integrēt uzņēmējdarbību skolā caur inovatīviem rīkiem, spēlēm un komunikāciju ar vietējiem uzņēmējiem.

 • Demokrātijas nedēļa Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā-licejā

  Atslēgvārdi: Skolu ziņas

  13.05.2022.

  Lai kopīgi svinētu, lepotos ar demokrātisku Latviju un aktīvi to stiprinātu, no 28.aprīļa līdz 9.maijam Daugavpils Tehnoloģiju vidusskolā-licejā notika Demokrātijas nedēļa. Tai sākoties, skolā tika atklāta plakātu izstāde “DemokrātiJĀ”. Izstādē redzamie plakāti ir izstrādāti projektā “DemokrātiJĀ” hakatonos “Darīt ir darbības vārds” 2022.gada pavasarī. Tajos piedalījās skolēni no dažādām Latvijas skolām un reģioniem, to vidū arī liceja 10. un 11.klašu skolēni.