Arhīvs

 • No mums var mācīties!

  9.maijā Rīgā notika PROFILES projekta 2012./2013.mācību gada darbības noslēguma konference, kurā savu darbu vairākos virzienos demonstrēja arī Daugavpils pilsētas skolotāji.

  Daugavpils Centra vidusskolas kā Inovatīvās pieredzes skolas darbības virzienus pārstāvēja koordinatore Jeļena Azareviča, skolotāja Jevgeņija Bendorjusa un J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolas skolotāja Lada Zinčenko. Jevgeņija prezentēja skolas darbības virzienu „Izmēģinājumu poligons”, kura darbības laikā dažādu (ne dabaszinātņu) priekšmetu skolotāji vadīja atklātās stundas un vēlāk tika veikta to analīze. Lada stāstīja par saviem ieguvumiem un izjūtām, darbojoties semināru ciklā „Esmu inovatīvs skolotājs”.

 • Spēks ir prasmē sadarboties

  Ziemas priekus šogad varēja baudīt pat vēl aprīlī, toties ierastie pavasara pasākumi kavējās. Ilgi gaidītās un 30.aprīlī paredzētās „Latvijas Avīzes” krosa sacensības tika atliktas uz 8.maiju. Un laikam jau taisnība teicienam „Kas ilgi nāk, tas labi nāk” – 12.vidusskolas skrējēji naski un izveicīgi izcīnīja 3.vietu!

 • Skolotāju apbalvošanas pasākums

  16.maijā plkst. 15.00 Daugavpils pilsētas domes Lielajā zālē notiks 2012./2013.mācību gada starptautisko, valsts un novada olimpiāžu un konkursu laureātu skolotāju apbalvošanas pasākums.

 • Seminārs „Ebreji Latvijā: vēsture un piemiņa”

  Š.g. 3. – 4.jūnijā Rīgā notiks seminārs „Ebreji Latvijā: vēsture un piemiņa”.

  Semināra dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, viesnīca un segti ceļa izdevumi. Par dalību seminārā būs iespēja saņemt apliecības.

  Dalībai seminārā lūdzam pieteikties līdz 24.maijam, aizpildot pielikumā esošo anketu.