Jaunumi

 • Sūti pieteikumu dalībai jauniešu festivālā „Artišoks 2017”

  29.06.2017.

  „Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, ko organizē Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa. Jauniešu pasākums ir kļuvis par vienu no Daugavpils pilsētas vizītkartēm, jo tajā piedalās ne tikai vietējie jaunieši, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām un valstīm. Šogad festivāls norisināsies kā ierasts – septembra pirmajā sestdienā (2.septembrī) no plkst. 12.00 līdz plkst.22.00. Pasākuma norises vieta – no Daugavpils Vienības laukuma līdz Dubrovina parkam.

 • Esi brīvprātīgais sportiskās un atraktīvās aktivitātēs!

  28.06.2017.

  Daugavpils Cietokšņa 3.Starptautiskā Daugavpils kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāla „Dinaburg 1812” noslēdzošā diena – 16.jūlijs – tiks veltīta ģimenei un aktīvai atpūtai, kuras ietvaros visiem ģimenes locekļiem un citiem interesentiem būs iespēja iesaistīties aizraujošās stafetēs, izbaudīt iedvesmojošus priekšnesumus un pavadīt laiku ģimeniskā atmosfērā.

 • "Ābelīte” beidz darbu projektā

  27.06.2017.

  Šajā mācību gadā Daugavpils pilsētas 11.pirmsskolas izglītības iestāde “Ābelīte” beidz realizēt Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) starpskolu Stratēģiskās partnerības projekta “Eiropas kultūru daudzveidība, lai mācītos dzīvot kopā” aktivitātes. Pēdējā no tām bija transnacionālā sanāksme no 17.jūnija līdz 24.jūnijam Francijas pilsētā Kapendu, kur visus partnerus uzņēma projekta koordinējošā pirmsskolas izglītības iestāde “Ecole maternelle Capendu”. Tikšanās laikā tika analizēts divos gados paveiktais darbs.