Jaunumi

 • Manas dvēseles dziesma

  23.04.2018.

  Par jauku tradīciju mūsu pilsētā kļuvis dziesmu festivāls svešvalodās “Manas dvēseles dziesma”, kuru šogad 20.aprīlī organizēja Daugavpils 12.vidusskolas svešvalodu skolotājas.

 • Latvijai es vēlu…

  23.04.2018.

  Tuvojoties Latvijas simtgadei, ikviens steidz dot savu artavu, lai godinātu mūsu dzimteni domās un darbos. Arī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” kuplais bērnu, viņu vecāku un darbinieku pulciņš ir ceļā uz Latvijas simtgadi.

 • Noslēdzies mākslas un dizaina vidusskolu audzēkņu valsts konkurss

  23.04.2018.

  Valsts konkurss profesionālās vidējās izglītības iestāžu mākslas un dizaina izglītības programmu audzēkņiem norisinājās š.g. 22.un 23. februārī PIKC “Nacionālā Mākslu vidusskola” J.Rozentāla Mākslas skolā, un konkursā piedalījās 48 audzēkņi no 13 izglītības iestādēm. Šī gada konkursa tēma: „Skice – īstermiņa zīmējums”.

 • Bērnus un jauniešus aicina uz pirmo fizikas festivālu Latvijā

  23.04.2018.

  Š.g. 12.maijā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, notiks Latvijā pirmais fizikai veltītais festivāls “FIZMIX Eksperiments”, kurā bērni, jaunieši un arī vecāki varēs iepazīt eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs. Dienas garumā festivālā bez maksas būs pieejama plaša izglītojoši izklaidējoša programma, kas ļaus uzzināt, kā uzbūvēt robotu, tikt pie savas zemūdenes, kādi fizikas likumi darbojas raķešu palaišanā, sportā, kulinārijā un ne tikai. Dienas noslēgumā koncertēs Markus Riva un Edavārdi.

 • Nosaukti LIZDA konkursa “Mūsu INFO stends” uzvarētāji

  23.04.2018.

  Martā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoja konkursu izglītības un zinātnes iestāžu arodorganizāciju (AO) kolektīviem “Mūsu INFO stends”, kurā bija aicināts piedalīties ikviens izglītības iestādes kolektīvs. Konkursa mērķis bija noskaidrot atraktīvākos izglītības, zinātnes iestāžu kolektīvus, kuri ir izveidojuši efektīvākos arodbiedrības informācijas stendus.

 • J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija “Mācāmies aktīvi darbojoties!”

  21.04.2018.

  Š.g. 8.aprīlī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 5 skolēni Anna Šukste, Linda Putāne, Laura Putāne, Ralfs Baško, Andris Karpenko un skolotājas Anžela Volodko un Skaidrīte Baško) Erasmus+ projekta “Edukacja matematyczna poprzez sport” (“Praktiskā matemātikas mācīšana caur sporta elementiem”) gaitā devās uz Ploskas (Płoska) pamatskolu pie saviem sadarbības partneriem uz mācību mobilitāti Polijas Republikas pilsētā Zamoščā. Šī projekta partneri ir no Slovākijas (Zakladna skola. Smeralova, Presov) un Spānijas (IES Celia Viñas, Almeria).