Jaunumi

 • Skolēnus aicina pieteikties konkursa Gardēžu klase 2.sezonai

  20.09.2017.

  Turpinot izglītot Latvijas skolu jauniešus par veselīgu un sabalansētu uzturu un motivējot ikdienā gatavot veselīgas maltītes, Rimi aicina skolēnus pieteikties konkursa Gardēžu klase 2.sezonai. Plānots, ka šoruden konkursa ietvaros noritēs divreiz vairāk meistarklašu, kurās veselīgu maltīšu gatavošanai skolēnus iedvesmos gan pazīstamo ēst gatavošanas ekspertu - Rimi Gardēžu – komanda, gan Latvijas jauniešiem zināmas Youtube zvaigznes – vlogeres Evelīna Pārkere un Laurlaacis.

 • „Zīļuki” saņem Zaļo karogu

  19.09.2017.

  Š.g. 12.septembrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās notika ikgadējā Ekoskolu apbalvojumu piešķiršana, kurā mūsu Daugavpils pilsētas 26.pirmsskolas izglītības iestāde „Zīļuks” saņēma prestižo starptautisko Zaļo karogu.

 • Dzejas dienas Raiņa skolā

  19.09.2017.

  Ar dažādiem pasākumiem J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā aizvadīta Dzejas dienu nedēļa. Dzejniekam dzimšanas dienā katra klase bija sagatavojusi “dāvanu”. Šogad skolēni kā puķu lodziņu noformēja skolas centrālās fasādes logus, veidoja ziedu pušķus un puzli ar Raiņa dzejas rindām vai aforismiem.

 • Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola” jauno mācību gadu uzsāk kā Profesionālās izglītības kompetences centrs

  19.09.2017.

  Jauno mācību gadu Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola” uzsāk jaunā kvalitātē – kā Profesionālās izglītības kompetences centrs (īsāk – PIKC). Papildus līdz šim realizētajām vidējās profesionālās izglītības un profesionālās ievirzes (Bērnu mākslas skolas) jomai skolai šogad ir jauni izaicinājumi – kļūt par nozares metodisko centru, kā arī koordinēt reģiona “mazo skolu” darbu. Svarīgi ir arī mācību programmas veidot tā, lai skolas absolventi būtu gan sagatavoti darba tirgus prasībām, gan spētu turpināt studijas augstākajās mācību iestādēs.

 • Par ēdināšanas pakalpojumiem

  15.09.2017.

  Š.g. 12.septembrī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē (DPIP) tika skatīts jautājums SIA “Ēdiens.lv” sniegtajiem. ēdināšanas pakalpojumiem. Ņemot vērā, ka situācija ar pakalpojumu sniegšanu nav apmierinoša, pakalpojuma sniedzēji tika aicināti līdz 14.septembrim novērst trūkumus.