Jaunumi

 • Pieaug interese par pilnvarām bērna ceļošanai. Kas jāzina vecākiem?

  31.05.2018.

  Tuvojoties skolēnu brīvlaikam un atvaļinājumu periodam, gan Latvijas Zvērinātu notāru padomē (LZNP), gan zvērinātu notāru birojos arvien biežāk vēršas iedzīvotāji ar jautājumiem par pilnvarām, kas nepieciešamas un ieteicamas, ja ceļojumā ārpus valsts dodas bērni citu personu pavadībā. Tieši ap šo laiku arī būtiski pieaug pie notāriem sagatavoto pilnvaru skaits – pavasarī un tuvojoties vasarai, tiek sagatavota vairāk nekā trešdaļa no šāda veida pilnvarām, kas top visa gada laikā.

 • Daugavpils 13.vidusskolas ERASMUS+ projekta dalībnieku vizīte Apvienotājā Karalistē

  31.05.2018.

  Starptautiskā Erasmus+ K2 Stratēģiskās partnerības projekta “Skaņas apkārt mums” („Sounds Around Us”) laikā no š.g. 20.maija līdz 25.maijam Daugavpils 13.vidusskolas skolēni Margarita, Kristīne, Jegors un Staņislavs un skolotājas Anna Guževa, Zoja Semčuka un Jeļena Maskaļova viesojās Apvienotājā Karalistē Rouengeitas (Rowan Gate) sākumskolā. Tā bija kārtējā un pēdējā tikšanās, kurā piedalījās skolu sadarbības partneri no Polijas un Lietuvas. Vizītes tēma bija “Elektrība un skaņa”.

 • Zviedru bērnu literatūras varoņi bibliotēkā

  31.05.2018.

  Ieskandinot Zviedrijas nacionālo dienu, š.g. 6.jūnijā plkst. 12.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Nozaru literatūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) tiks atklāta ar Zviedrijas Karalistes vēstniecības Latvijā atbalstu tapusī ceļojošā plakātu izstāde par bērnu literatūru Zviedrijā “Kur bērnam augt”.

 • “Sveika, Latvija!” Daugavpilī

  30.05.2018.

  Š.g. 19.jūnijā J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskola uzņems viesus – Amerikas latviešu apvienības (ALA) izglītojošo ceļojumu programmas “Sveika, Latvija!” dalībniekus. Tie ir 13 – 15 gadus veci latviešu izcelsmes jaunieši no ASV, Kanādas un Austrālijas.

 • VUGD atgādina: ar bērniem ir jāpārrunā drošas vasaras pavadīšanas pamatprincipi!

  30.05.2018.

  Vasaras brīvlaiks, saulains laiks un atpūta svaigā gaisā ir tas, ko ar nepacietību gaida teju ikviens skolēns, tomēr, ja netiks ievērota drošība, arī šīs patīkamās lietas var aptumšot dažādi nelaimes gadījumi. Lai izvairītos no iespējamām nelaimēm un negadījumiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina ievērot vairākus drošības padomus tieši saistībā ar drošību vasarā.

 • Daugavpils 12.vidusskolas skolotāja starptautiskajā eTwinning seminārā Azerbaidžānā par IKT rīku izmantošanu

  30.05.2018.

  No š.g. 23.maija līdz 25.maijam Baku (Azerbaidžānā) notika seminārs “IKT rīki mācību darbam un eTwinning projektiem”. Šajā seminārā piedalījās skolotāji no Azerbaidžānas, Francijas, Bulgārijas, Maltas, Somijas, Gruzijas un Latvijas. Latviju pārstāvēja divas skolotājas – bioloģijas un fizikas skolotāja Daina Birkenbauma no Jelgavas un informātikas un matemātikas skolotāja Inese Ivana no Daugavpils 12.vidusskolas.

 • Aicina visu vecumu pilsētas skolēnus apgūt galda tenisa spēlēšanas mākslu

  29.05.2018.

  Veselības nedēļas laikā galda tenisa klubs „V.G. ALEF” aicina visu vecumu pilsētas skolēnus apgūt galda tenisa spēlēšanas mākslu un piedalīties galda tenisa turnīrā, kas notiks š.g. 1. jūnijā RTU Daugavpils filiālē (Smilšu ielā 90), aktu zālē (3.stāvs).

  Dalība bezmaksas.

  Sacensību sākums plkst. 11.00.

  Dalībniekus gaida balvas – kausi, medaļas, diplomi, dāvanas un cienasti.

  Pieteikšanās pa kontakttālruni 23475275.

 • Eiropas Parlamenta vēstnieku skola – Daugavpils 12.vidusskola

  29.05.2018.

  "Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas" ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem īsteno Eiropas Parlamenta birojs (EPB) Latvijā. Tās mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu Eiropas Savienības daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Kopš 2016./2017.mācību gada ciklā iesaistījušies vairāk nekā 100 skolotāji un skolēni no dažādām Latvijas skolām, un 25.maijā Rīgā Eiropas mājā notika otrais programmas izlaidums. Starp 18 absolventēm bija arī Daugavpils 12.vidusskola.

 • Par vasaras nometni “Vējš burās”

  28.05.2018.

  Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Award Zelta biedrību 2018.gada 11.-17.augustā viesu namā “Vecmuiža”, Salacgrīvas novadā, organizē starptautisku vasaras nometni “Vējš burās”. Nometnes mērķauditorija ir jaunieši, vecumā no 14 līdz 18 gadiem.