Jaunumi

 • Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātes Daugavpilī

  14.09.2017.

  Š.g. 16. – 22.septembrī Daugavpilī norisināsies aktīva un veselīga dzīvesveida veicināšanas pasākumi Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros. Tās mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot eiropiešu dzīves un apkārtējās vides kvalitāti.

 • Mans tētis – supertētis

  13.09.2017.

  Kaut arī rudens šogad ir drēgns un lietains, tomēr Daugavpils Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestāde savu darbu iesāka ar lielu optimismu un sportisku noskaņojumu, turpinot kopt un attīstīt savas tradīcijas.

 • Māris Bērziņš iepazīstinās ar godalgoto romānu “Svina garša

  12.09.2017.

  Š.g. 21.septembrī Daugavpilī viesosies slavenais latviešu rakstnieks Māris Bērziņš, lai iepazīstinātu interesentus ar savu godalgoto romānu “Svina garša”, kurš pirms dažiem gadiem iznācis apgāda “Dienas Grāmata” vēstures romānu sērijā “Mēs. Latvija, XX gadsimts”. Pasākums aizsāk Latvijas simtgadei veltītu literāru tikšanos ciklu, kuru šoruden rīko Latgales Centrālā bibliotēka VKKF finansēta projekta “Dialogs. Rakstnieki Daugavpilī” 3.kārtas ietvaros.

 • Daugavpilī sākam īstenot projektu “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”

  12.09.2017.

  Š.g. 11.septembrī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde parakstīja sadarbības līgumu par Daugavpils pilsētas skolu dalību Valsts izglītības satura centra projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001), kura mērķis ir nodrošināt Latvijas izglītības pakalpojumu daudzveidību, kas balstīti uz individuālās mācību pieejas attīstību un ieviešanu vispārējās izglītības iestādēs, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus.

 • Par ēdināšanas pakalpojumiem pilsētas skolās

  06.09.2017.

  Daugavpils pilsētas skolās ēdināšanas pakalpojumus sniedz vairākas SIA, kā arī ir skolas, kurās ēdināšanu organizē patstāvīgi. Vienības pamatskola, 9.vidusskola un 16.vidusskola organizē skolēnu ēdināšanu patstāvīgi. SIA “Mežvidi” organizē ēdināšanu Centra vidusskolā, Saskaņas pamatskolā, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā, 12. un 10.vidusskolās. SIA “Gesamas” nodarbojas ar 3.vidusskolas skolēnu ēdināšanu, bet SIA “Latgales optima” sniedz ēdināšanas pakalpojumus Valsts ģimnāzijas skolēniem (Daugavpils Universitātes telpās Parādes ielā 1, kur šajā mācību gadā mācās ģimnāzijas skolēni) un 1.speciālās pamatskolas audzēkņiem (gatavs ēdiens tiek atvests uz iestādi termosos). SIA “Ēdiens.lv” realizē ēdināšanas pakalpojumus J.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolā, 11.pamatskolā, 13., 15. un 17.vidusskolās, Krievu vidusskolā-licejā.