Jaunumi

 • Galvenais – idejas darbam!

  02.11.2020.

  Skolēnu rudens brīvdienās, 22.oktobrī, notika vizuālās mākslas pilsētas skolotāju metodiskās apvienības sanāksme, kurā skolotāji dalījās savā darba pieredzē.

 • Informācija par karantīnas noteikšanu bērniem

  30.10.2020.

  Turpinot ierobežot straujo Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība 13.oktobrī pieņēma lēmumu, ka no 14.oktobra, sejas maskas jālieto arī veikalos, muzejos, izstādēs un citās vietās. Tāpat ir stingrāki nosacījumi sabiedriskajā ēdināšanā. Savukārt no 17.oktobra ir papildu ierobežojumi interešu izglītībai, privātajiem pasākumiem un sporta jomai.

 • Информация о правилах соблюдения карантина детям

  30.10.2020.

  Для ограничения стремительного распространения инфекции Covid-19 на территории Латвии правительство 13 октября с.г. приняло решение об обязательном использовании масок для лица с 14 октября в магазинах, музеях, на вставках и других публичных местах. Ужесточены условия и в местах общественного питания. В свою очередь, с 17 октября введены дополнительные ограничения в сфере образования по интересам, при проведении частных мероприятий и в области спорта.

 • LCB ziņas: Bibliotēka aicina dalīties ar fotogrāfijām un atmiņu stāstiem no 2015.gada Latgales Dziesmu svētkiem

  30.10.2020.

  Kopš šā gada maija Latgales Centrālā bibliotēka īsteno projektu “Multimediju resursa “Dziesmotā Latgale” jaunas versijas izveide”, kas sekmē Latgales kultūrvides saglabāšanu un pieejamību digitālajā vidē. Tiks atjaunota un papildināta informācija par Latgales Dziesmu svētkiem no 1940. līdz 2010.gadam, kā arī izveidota jauna sadaļa par svētku norisi 2015.gadā.