Jaunumi

 • Bibliotēkā ienāk zemūdens pasaule

  28.05.2018.

  Sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, š.g. 1.jūnijā plkst. 13.00 Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas sektorā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā) tiks atklāta Daugavpils 3.vidusskolas skolēnu radošo darbu izstāde “Zemūdens valstība”, kas tapusi skolotājas Daigas Vasiļjevas vadībā. Darbi izpildīti dažādās tehnikās, izmantojot krāsainos zīmuļus, krītiņus, flomāsterus.

 • “Skaistā vasara bibliotēkā” aicina dalībniekus

  28.05.2018.

  Kā ik gadu arī šovasar Daugavpils publiskajās bibliotēkās tiks īstenota lasītveicināšanas programma skolēniem un bērnu vasaras nometņu grupām “Skaistā vasara bibliotēkā”. Programmas dalībniekiem būs iespēja saistoši un saturīgi pavadīt brīvo laiku vasaras mēnešos, lasot grāmatas, spēlējot spēles, svinot svētkus, piedaloties radošās darbnīcās, izmēģinot un uzzinot daudz jauna draudzīgā domubiedru pulkā.

 • Noslēdzies konkurss “Daugavpils sirds pukst Cietoksnī”

  28.05.2018.

  Š.g. 24.maijā Daugavpils cietoksnī 13 Daugavpils vispārizglītojošo skolu komandas pulcējās uz ikgadējo konkursu “Daugavpils sirds pukst Cietoksnī”. 6.klašu skolēni novadpētnieki piedalījās izzinošā ekskursijā, ko vadīja Cietokšņa informācijas centra gidi, veica dažādus uzdevumus, kas saistīti ar Cietokšņa un pilsētas vēsturi, kā arī orientējās vidē un sportoja.

 • Aicinām pieteikties latviešu valodas kursos

  28.05.2018.

  Latviešu valodas aģentūra (LVA) īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu „Kompetenču pieeja mācību saturā” (līgums Nr. 8.3.1.1/16/1/002), kura apakšdarbība „Profesionālās kompetences pilnveide pedagogiem, īstenojot mācību saturu lingvistiski neviendabīgā vidē” paredz kursu latviešu valodas prasmes pilnveidei profesionālajām vajadzībām, lai nodrošinātu pirmsskolas un skolas pedagogu latviešu valodas prasmju nostiprināšanu C1 līmenī un šo prasmju paaugstināšanu līdz C2 līmenim (120 stundu programma).

 • Latvija esam mēs paši!

  28.05.2018.

  PIKC “Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola “Saules skola”” 2.kursa izglītojamie Latvijas un pasaules vēstures stundā izlēma piedalīties skolēnu konkursā “PATSkaņi vai LĪDZskaņi – MĒS”. Tas tika organizēts projektā “Eiropas pēdas Latvijā 2017/2018” ar Kultūras ministrijas atbalstu, un to īstenoja biedrība “Eiropas Kustība Latvijā”.

 • Daugavpils Krievu vidusskolā-licejā pulcējas projekta dalībnieki

  24.05.2018.

  Daugavpils Krievu vidusskolā- licejā mācību gads tuvojas noslēgumam ar trim raženām projekta darba dienām. Projekta ERASMUS+ „Kopābūšana pasaulē: ierobežotas iespējas un migrācija” gaitā š.g. 15.- 17.maijā mūsu skolā viesojās skolotāji no Portugāles, Slovākijas, Slovēnijas, Rumānijas, Turcijas un Francijas. Šī bija dalībvalstu trešā tikšanās projekta īstenošanas laikā.

 • Daugavpils Vienības pamatskola beidz darbu projektā

  24.05.2018.

  Šajā mācību gadā Daugavpils Vienības pamatskola beidz realizēt Eiropas Savienības Erasmus+ programmas Pamatdarbības Nr.2 (KA2) starp skolu Stratēģiskās partnerības projekta “Izglītības problēmas: inovatīvas stratēģijas un instrumenti”/”Educative distress: innovative strategies and tools” aktivitātes.

 • Lai vasara bērniem ir droša!

  24.05.2018.

  Bērni vasaru gaida ar nepacietību, jo beidzot varēs tērēt ziemā sakrāto enerģiju. Diemžēl siltā gadalaikā pieaug traumas, kas gūtas ar dažādiem braucamrīkiem, traumas, kuras gūtas ūdenstilpnēs, pārgalvīgi lecot un nirstot ūdenī. Tāpat pieaug traumu skaits, kuras gūst dzīvnieku un insektu kodumu rezultātā, kā arī vairāk ir apdeguma traumu.