Jaunumi

 • Programmas „Atbalsts pozitīvai uzvedībai” metodiskā konference “Pozitīvas pārmaiņas turpinās”

  18.04.2018.

  Š.g. 16.-17.aprīlī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu APU komandām rīkoja ikgadējo metodisko konferenci “Pozitīvas pārmaiņas turpinās”. Kā viesi un programmas idejas pārņēmēji konferencē piedalījās Andreja Eglīša Ļaudonas vidusskolas administrācija un pedagogi.

 • “Efektīva izglītība – labāka nākotne” – ES projekts, kas pārsteidz ar satura daudzveidību

  18.04.2018.

  No š.g. 8.aprīļa līdz 14.aprīlim Daugavpils 10.vidusskolā norisinājās ES programmas Erasmus+ projekta 2017-1-PL01-KA219-038608_5 “Efektīva izglītība – labāka nākotne” (“Skuteczna edukacja, lepsza przyszłość”) pirmā mobilitāte. Pie mums viesojās Lietuvas (Utena), Polijas (Gdaņska), Slovākijas (Brezna) un Kipras (Limasola) skolēni un skolotāji.

 • Radošā stafete Daugavpils 13.vidusskolā

  17.04.2018.

  Š.g. 11.aprīlī Daugavpils 13.vidusskolā notika radošā stafete “Kā pamosties no ziemas miega? Kā sevi “restartēt” pavasarim?”, kuras mērķis bija veidot sadarbību starp latviešu valodas un literatūras un sporta skolotājiem, piedāvājot bērniem gan sportot, gan parādīt latviešu valodas un literatūras zināšanas par Imantu Ziedoni.

 • Bibliotēku nedēļa Latgales Centrālajā bibliotēkā un filiālēs

  17.04.2018.

  No š.g. 23.arpīļa līdz 27.aprīlim Latvijas publiskajās bibliotēkās ar vadmotīvu “Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība” norisināsies ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Izraudzītais moto simbolizē bibliotēku gatavību uzņemties pārmaiņu vadību un kļūt par pārvērtību virzītājspēku, nevis vienkārši pielāgoties notiekošajiem procesiem. Latgales Centrālā bibliotēka un tās filiāles visas nedēļas garumā piedāvās virkni saistošu pasākumu, kas ļaus iedzīvotājiem ieraudzīt bibliotēku jaunā gaismā.

 • Latgales reģiona 4.klases skolēnu 15.atklātā matemātikas olimpiāde

  17.04.2018.

  Š.g. 14.aprīlī jau 15.gadu Latgales skolu 4.klašu jaunie matemātiķi pulcējās Daugavpilī, lai atrisinātu atklātās matemātikas olimpiādes uzdevumus. Šogad olimpiādē piedalījās 161 dalībnieks no 44 skolām no 13 novadiem: Aglonas, Balvu, Dagdas, Daugavpils, Ciblas, Ilūkstes, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Riebiņu, un Varakļānu novadiem.

 • Eseju konkurss jauniešiem

  17.04.2018.

  Latvijas Transatlantiskā Organizācija (LATO) un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrija izsludina eseju konkursu par tematiem “NATO nozīme manas valsts drošībā ” un “ Kāpēc ir svarīgi sargāt Latviju?”, kurā aicināts piedalīties ikviens jaunietis vecumā līdz 21 gadam.

 • Putni – pavasara vēstneši

  17.04.2018.

  Nesen visā Latvijā atzīmēja Putnu dienu, tāpēc 1.a klases audzinātāja Natālija Glušakova un bioloģijas skolotāja Monika Skutele iepazīstināja skolēnus ar putnu uzbūvi, dzīvesveidu, attīstību, barošanos dažādos gadalaikos, būrīšu veidiem, to izgatavošanas noteikumiem. Tika parādīta prezentācija mīklu veidā un video par putnu dzīvi.

 • Neatliekamā palīdzība valodai

  17.04.2018.

  Mūsu dzīvē neatliekamā palīdzība bieži vien ir vajadzīga cilvēkiem un dzīvniekiem – dzīvām būtnēm, bet ļoti svarīgi prast palīdzēt arī valodai. Valoda arī ir „dzīvs organisms”, jo tā mainās, to piesārņo, kropļo, līdz ar to notiek „slima” komunikācija.